XCOM: Enemy Unknown

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

XCOM: Enemy Unknown

katalog zboží > Steam > Strategie

XCOM: Enemy Unknown

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 154,- Kč
Cena bez DPH: 127,27 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 11.10.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Jedna z nejlepších strategií publikována společností 2K Games se vrací.

Všichni, kdo posílali agenty na smrt, počítali složitě tahy, měli vyčleněné granátníky, střelce a běžce, jež sbírali mrtvé emzáky, mohou zajásat. Máte opět pod kontrolou tajnou polovojenskou organizaci s názvem XCOM. Jako velitel XCOM, musíte bránit svět před děsivou globální invazí, řídit zdroje a pokročilé technologie nebo dohlížet nad bojovou strategií a taktikou jednotlivých jednotek. Původní X-COM je obecně považována za jednu z nejlepších her, a nyní se znovu představuje jako strategie. Firaxis Games se bude snažit neudělat ostudu původním týmům Mythos Games a MicroProse. Rozšíří tak tento odkaz o zcela nový příběh invaze, nepřátelé a technologie.

Budete řídit osud lidstva prostřednictvím zkoumání cizích technologií, vytvářet plně funkční základny, plánovat bojové mise a řídit pohyb vojáků v bitvě.

Minimální systémové požadavky
Operační systém: Windows Vista Procesor: dvoujádrový, 2 GHz Paměť: 2 GB RAM Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT nebo lepší Verze DirectX®: 9.0 Pevný disk: 20 GB volného místa Zvuková karta: kompatibilní s DirectX Další požadavky: širokopásmové internetové připojení Ostatní: Prvotní instalace vyžaduje jednorázově internetové připojení pro autentifikaci ve službě Steam. Požadované softwarové instalace (které jsou obsaženy s hrou) zahrnují klienta služby Steam, Visual C++ 2008 Redistributable, DirectX a Microsoft .NET 4.
Vydavatel:2K Games