Warhammer 40,000: Space Marine

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Warhammer 40,000: Space Marine

katalog zboží > Origin [EA] > Adventury

Warhammer 40,000: Space Marine

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 314,- Kč
Cena bez DPH: 259,50 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 08.09.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Warhammer 40.000: Space Marine je hrou patřící do obrovského universa, ze kterého čerpají vývojáři, tvůrci i spisovatelé už celou řádku let. A v té naší herní sféře jsme se po sérii úspěšných strategii dočkali konečně i nefalšované akce z pohledu třetí osoby, za kterou stojí kanadský vývojářský tým Relic Entertainment, který ve tvorbě her z tohoto světa není žádným nováčkem.

Podle Warhammeru 40,000 je budoucnost temná. Ve vesmíru žijí miliony bytostí a spousta různých ras. Jejich alfou i omegou je však válka. Příběh hry s podtitulem Space Marine se odehrává na strojírenské planetě Impéria, na které se vyrábějí například Titáni - nejničivější pozemní jednotky lidstva. Lidé jsou ve válce s orky a mobilizace obrovské armády čítající tisíce plavidel a milióny vojáků je časově nákladná. Vše se musí připravit a naplánovat.
Jediní, kdo momentálně mohou orkům zabránit ve snaze ochromit lidskou výrobní mašinerii jsou Space Marines. Vojáci kovaní z oceli. Mariňáci vedení Titem, hlavním hrdinou hry. Tento mariňák, loajálně sloužící nemrtvému Císaři, rozhodně svého odvěkého nepřítele šetřit nebude.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7 Procesor: 2,0 GHz Dual core CPU (jakýkoliv Core 2 Duo nebo AMD X2 nebo lepší) Paměť: 1 GB (XP), 2 GB (Vista), 2GB (Windows 7) Grafika: 256 MB grafické karty pomocí Shader Model 3 (Nvidia GeForce 8800GT, AMD Radeon 3850 a vyšší) DirectX ®: 9.0c Pevný disk: 20 GB volné místo Laptop a notebook uživatelé budou muset stáhnout nejnovější Nvidia 280.26 nebo AMD Catalyst 11.8 ovladače.
Vydavatel:SEGA