Wargame: Red Dragon

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Wargame: Red Dragon

katalog zboží > Steam > Strategie

Wargame: Red Dragon

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 205,- Kč
Cena bez DPH: 169,42 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 17.04.2014
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Nejnovější díl okázalé real-time strategie od Eugen Systems se dnes odhaluje úplně prvním teaserem, který nás zavede do srdce Asie, kde se budou odehrávat budoucí střety v sérii Wargame.

Armády Nato a Smlouvy a jejich spojenců jsou konečně nasazeny do Asie. První video z Red Dragon nám dává okusit strategické a pyrotechnické lahůdky, které si pro vás připravil tento nový titul ze série Wargame, jenž se odehrává na počátku nového ozbrojeného konfliktu. Můžete se těšit na nové frakce, nové jednotky a bojová vozidla (celkem jich bude 1300!) a především na příchod námořních jednotek: plavidla pro vyloďování, obojživelná vozidla a válečné lodě jistě potěší fanoušky komplexních strategií, neboť nyní budou moci z překonávání vodních ploch učinit klíčovou část své strategie!

Wargame Red Dragon, který má ještě vyšší ambice než Wargame AirLand Battle, si zachovává jádro v podobě stejných herních mechanismů, díky kterým je tato série tak úspěšná. Akce se ovšem poprvé přesouvá z Evropy do střední Asie mezi lety 1975 a 1991 a přidává spoustu nových prvků. 5 nových národů včetně Číny a Severní Koreje, vstupuje do Wargame s více než 450 novými jednotkami. Mimořádným počinem je uvedení námořních a obojživelných jednotek a vodní plochy skýtají nové strategické příležitosti! Nová sólo kampaň hráče uvrhne do pekelné války kolem Koreje, zatímco rozsáhlý a ozkoušený režim pro více hráčů je zapojí do napínavých a okázalých bitev, ve kterých se může střetnout až 20 hráčů najednou!

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP SP3/Windows VISTA SP2/Windows 7 a Windows 8 Procesor: AMD / INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ Paměť: 2048 MB RAM Grafika: 256 MB 100% DirectX 9 a shadery 3.0 KOMPATIBILNÍ ATI RADEON X1800 GTO / NVIDIA GEFORCE 7600 GT / Intel HD 3000 NEBO VYŠŠÍ DirectX: Verze 9.0 Síť: Širokopásmové připojení k internetu Pevný disk: 20 GB volného místa Zvuková karta: DirectX 9-kompatibilní Další poznámky: Internetové připojení pro multipalyer
Vydavatel:Focus Home Interactive