Tomb Raider CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Tomb Raider CZ

katalog zboží > Steam > Akční

Tomb Raider CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 197,- Kč
Cena bez DPH: 162,81 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 05.03.2013
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Lara musí jen jediné - přežít!

V tomto nejnovějším díle se legendární Lara Croft vrací od původního týmu, který stál za její zrodem. Crystal Dynamic nám přináší jednu z nejznámějších ikon herního průmyslu Laru Croft v příběhu, který sleduje přerod vystrašené mladičké Lary do nebojácného dobrodruha. Vyzbrojena jen syrovými instinkty a schopnostmi jít až za limity svých schopností, Lara musí odhalit temnou historii zapomenutého ostrova, aby mohla přežít a uniknout jeho smrtelným nástrahám.

Poté, co náhlá bouře zničí její výzkumnou loď, mladá a nezkušená Lara Croft ztroskotává na záhadném vzdáleném ostrově, skrytém na Japonskem pobřeží. I když se zdá, že ostrov je opuštěný, vzdálené hlasy a obrysy, objevující se ze stínů ostrova, se stávají předzvěstí toho, že ostrov skrývá svá temná tajemství. Vyzbrojena jen svou odhodlaností, vnitřní silou a zdroji na ostrově, které má k dispozici, Lara musí zdolat všechny nástrahy na drsné a nic nedarující cestě, která ji zavede přes rozsáhlou divočinu ostrova až do hlubokých klaustrofobických podzemí.

Hlavní rysy:

  • Lov nebo buď loven - přibliž se, oklam, a zabij ty, kteří tě loví jako kořist.
  • Hra o přežití - bez milosti útoč a zachraň si svůj život v bojích jeden na jednoho.
  • Strategické zbraně - získej výhodu a objev širokou škálu zbraní, rozmístěných po celém ostrově, včetně střelných, sečných zbraní, a samozřejmě konečnou volbu skutečného lovce bude luk.
  • Originální příběh - pokračování legendární hry Tomb Raider podrobně popisuje přerod mladičké nezkušené Lary do ostříleného dobrodruha.

Ukázka ze hry ...

Trailer ...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP Service Pack 3, Windows Vista, 7,8 (32bit/64bit) Procesor: Dual core CPU: AMD Athlon64 X2 2,1 Ghz (4050 +), Intel Core 2 Duo 1,86 Ghz (E6300) Paměť: 1 GB paměti (2 GB na Windows Vista) Grafika: DirectX 9 grafická karta s 512 MB video RAM: AMD Radeon HD 2600 XT, nVidia 8600 DirectX ®: 9.0c Pevný disk: 12 GB Další požadavky: Širokopásmové připojení k internetu
Vydavatel:Square Enix