The Crew CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

The Crew CZ

katalog zboží > Uplay [Ubisoft] > Závodní

The Crew CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 361,- Kč
Cena bez DPH: 298,35 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 12+
Datum vydání: 01.12.2014
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
UPLAY klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

The Crew je revoluční závodní hrou, která je exkluzivně vyvíjena pro konzole nové generace a high-end PC. Síla nového hardwaru umožňuje zcela revoluční online propojení hráčů.

The Crew vezme Vás a vaše přátele na adrenalinovou jízdu po Spojených státech, které zde tvoří masivní a důkladně zpracovaný otevřený svět. Bohatý obsah a next-genová propojenost, to jsou prvky, jimiž The Crew hodlá redefinovat žánr závodních titulů.

Zúčastněte se honu na gang známý jako „510s“, který vznikl kolem detroitské undergroundové závodní scény. Nejdříve si budete muset vybudovat reputaci výhrami v ilegálních závodech.

Napříč celými státy pak budete postupně sabotovat aktivity „pětsetdesítek“.

Přitom budete manévrovat rušnými ulicemi New Yorku a Los Angeles, projíždět se u slunné Miami Beach, nebo vás cesta zavede do úchvatných náhorních plošin oblasti kolem Monument Valley. Každá lokalita skýtá rozmanitá překvapení a řidičské výzvy, jež musíte pokořit. Na silnicích (a mimo ně) potkáte i ostatní hráče – ti mohou být vhodnými parťáky, kteří se přidají do vaší řidičské „Crew“, nebo potenciální budoucí rivalové. Toto je nový druh závodění – v obřím světě s téměř neomezenými možnostmi.

Hlavní rysy:

Nikdy neřídíte sami

  • Přepínejte plynule mezi hrou jednoho a více hráčů a vybudujte svou čtyřčlennou Crew. Vzájemnou pomocí, či intenzivní rivalitou. Ať už je pak vaším cílem přepadení konvoje, či útěk před policií, vždy to s přáteli bude úžasný zážitek.


Rozmanité hřiště s obrovským záběrem

  • Prakticky celé Spojené státy jsou vaším závodním hřištěm – všechny silnice a vše mezi nimi. Vyzkoušíte každý druh terénu, ať už jsou to ulice velkoměst, předměstí, kopce, kukuřičná pole, kaňony, pouštní duny, nebo dokonce závodní tratě.


Zážitek pokračuje, ať už jste kdekoliv

  • Pokračujte v hraní na tabletu (iOS, Android) a na webu. Sledujte výkony vašich přátel a vytuňte svou káru předtím, než se vydáte lámat další rekordy. Můžete také svojí Crew zadávat úkoly. Ty vám vynesou příděl zkušenostních bodů a součástek.

 

Připravte se na další džob 

  • Propracovaný tuningový systém kombinující hloubku s jednoduchostí vám umožní sbírat součástky, které zlepší vzhled, nebo výkon vašeho auta. Můžete tak přizpůsobit vůz vašemu řidičskému stylu.

Gameplay...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit);; Procesor: Intel Core2 Quad Q9300 @ 2.5 GHz nebo AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz;; RAM: 4 GB;; Grafika: NVIDIA GeForce GTX260 nebo AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM se Shader Model 4.0);; DirectX: DirectX z června 2010;; Problémy s výkonem mohou nastat při použití nekvalitní verze ovladače grafické karty (14,4 a níže) na operačních systémech Windows 7 a 8/8.1. Hra může fungovat i na noteboocích a jiných specifikací, stejně tak na novějších CPU a grafických kartách. Mějte ale na paměti, že na jiných konfiguracích nebyla hra testovaná.
Vydavatel:Ubisoft