Test Drive Unlimited 2

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Test Drive Unlimited 2

katalog zboží > Steam > Závodní

Test Drive Unlimited 2

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 368,- Kč
Cena bez DPH: 304,13 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 12+
Datum vydání: 21.01.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Test Drive Unlimited 2 má za cíl naprosto změnit žánr závodních her! Test Drive Unlimited 2 bezchybně míchá singleplayer a multiplayer dohromady a vytváří tak jedinečný dynamický svět, kde se obsah neustále vyvíjí a mění. 

Hráči si mohou vytvořit své vlastní online podoby prostřednictvím jedinečného přizpůsobení svých avatarů a vozidel a získáváním dalších předmětů, oblečení a doplňků. Výzva pak přichází především v podobě zdokonalování se v základních jízdních vlastnostech TEST DRIVE. Čeká vás množství zcela nových závodů, tříd vozidel, prostředí, lokací a mnoho dalšího. To vše tlačí tuhle epickou hru na zcela nový level. 


  • TDU2 míchá zcela bezchybně zážitel singleplayeru a mutliplayeru dohromady. TDU2 tak bude vždycky živé a plné novinek díky offline a online integraci. Nový obsah, výzvy a funkce se automaticky yapojí do herního světa, který se tak neustále vyvíjí.
  • Zcela nový singleplayer mód s přesvědčivým vývojem postavy a vzrušujícími cutscénami vás jednoduše vtáhnou do světa TDU2. Singleplayer mód si můžete užívat jak offline, tak i jako součást mutliplayeru. Vytvořte si svého avatara a získejte slávu!
  • Pátrání: navštivte ulice zcela nového ostrova: Ibiza. Nové typy terénu a krásné vyhlídky přivedou tuto legendární krajinu k životu. K prozkoumání vás čeká přes 2000 mil cest ve více než 100 misích.
  • Spojení: zcela nový mód out of car vám umožní vystoupit z auta a procházet se po sdílených místech a bavit se s ostatními hráči. Všechny nové kluby (guildy) jsou nyní opravdu pořádnou součástí hry.
Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP2, Windows 7 Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2GHz nebo AMD Athlon X2 4400 + Paměť: 2GB Grafika: Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870 nebo rychlejší * DirectX ®: DirectX 9.0c Pevný disk: 14 GB Zvuk: DirectX 9.0c kompatibilní Periférie: Klávesnice, myš nebo 10-tlačítko regulátoru, jako je Xbox 360 nebo Logitech Dual-Action Další požadavky: Internet vysokorychlostním připojením k internetu, Microsoft NET 3.5 hra vyžaduje. Poznámka: * Integrované grafické karty, například ATI Radeon HD 3200 nebo Intel HD Graphics, nejsou podporovány.
Vydavatel:Atari