Spec Ops: The Line

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Spec Ops: The Line

katalog zboží > Steam > Akční

Spec Ops: The Line

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 110,- Kč
Cena bez DPH: 90,91 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 28.06.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Spec Ops: The Line se odehrává v srdci zničeného Dubaje. Kdysi v místě bohaté elity, ale nyní se stal Dubaj obětí série zkázonosných písečných bouří. Ultramoderní architektura leží napůl pohřbena pod tunami písku. A právě ten bude hrát významnou roli při bojových situacích během celé hry, ať už vám pomůže, nebo naopak přitíží.

Zatímco většina lidí prchla z téhle opuštěné pustiny, a to ještě předtím než se písečné bouře stihly kolem prohnat, tak plukovník americké armády John Konrad a jeho jednotka zůstala, aby chránila ty, kteří nemohou odejít. Neschopna kohokoliv zastihnout, poté co udeřila bouře, se americká armáda obávala o plukovníka a jeho tým. Pak ale přišel slabý signál, což byl impuls pro záchranné operace. Jako kapitán Martin Walker budete muset spolu se svým týmem Delta Force proniknout do zrádné oblasti a přivést Konrada zpět domů. Překročte linii, kde se smrt a povinnost stávají jedním. Je to konec vás i vašeho duševního zdraví – vaše služba je prakticky u konce a tohle poslední úkol co vám zbývá.

Co nás čeká?

  • Další ze série vojenských akcí.
  • Role kapitána amerického týmu Delta Force na záchranné akci.
  • Prvotřídní technika.
  • Proměnlivé písečné město.
Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP SP3 Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 podobný Paměť: 2 GB RAM Místo na pevném disku: 6 GB Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600XT (256 MB paměti) DirectX ®: 9.0 Zvuk: DirectX kompatibilní Další: Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení k internetu pro ověření klíče a hry; instalace softwaru (součástí hry) STEAM klienta, Microsoft Direct X, Visual C + + 2008 Redistributable, Visual C + + 2005 SP1 RedistributableCompatible
Vydavatel:2K Games