Sleeping Dogs

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Sleeping Dogs

katalog zboží > Steam > Akční

Sleeping Dogs

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 190,- Kč
Cena bez DPH: 157,02 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 18.08.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Seeping Dogs přenese hráče do role tajného policisty Weie Shena, jehož úkolem je rozložit zevnitř jednu z nejobávanějších zločineckých organizací na světě – hongkongské Triády.

Sleeping Dogs jsou inspirovány klasickými Hollywoodskými a asijskými akčními thrillery. Jsou špinavým policejním dramatem v otevřeném světě živého Hong Hongu. Katapultují hráče do role tajného agenta, Wei Shena, který má za úkol dostat zevnitř jednu z nejnebezpečnějších kriminálních organizací na světě - hongkongské Triády.

Jako hráč budete objevovat přecpaný hongkongský ostrov napříč neonem zbarvenými ulicemi a přeplněnými pouličními tržišti, zatímco se před vámi bude rozplétat příběh o loajalitě a zradě, kde Wei začne klást otázky o vlastních motivech, jak je stále více a více vnořen do situace. Hra nabízí akci na každém rohu, za každým stánkem, v přístavišti nebo v mrakodrapu. Budete mít šanci se účastnit intenzivních přestřelek, adrenalinem plných pouličních závodů a intenzivních a brutálních zápasů v bojových uměních.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows Vista Service Pack 2 Procesor: Core 2 Duo 2,4 GHz nebo Althon X2 2.7 GHz Paměť: 2GB Místo na pevném disku: 15 GB Grafická karta: DirectX 10 nebo 11 kompatibilní Nvidia nebo AMD ATI karta, ATI Radeon 3870 nebo vyšší, Nvidia GeForce 8800 GT nebo vyšší DirectX ®: 10 Zvuk: kompatibilní s DirectX zvukové karty
Vydavatel:Square Enix