Saints Row: The Third CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Saints Row: The Third CZ

katalog zboží > Steam > Akční

Saints Row: The Third CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 196,- Kč
Cena bez DPH: 161,98 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 17.11.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

V roli hrdiny prvních dvou her se po boku své kamarádky Shaundi tentokrát budete muset rozkoukat v novém městě Steelport, kam přesedlal celý gaing 3rd Street Saints.

Ve své někdejší baště Stilwateru si totiž nechali narůst takové ego, že se spolčili se zkorumpovanou korporací Ultor, začali prodávat vlastní trička, nachystali o sobě celovečerní film a přitom si stále mysleli, že jsou nedotknutelní. Když se pak Saints během jedné obyčejné vloupačky pokusili vybrat sejf banky, která patřila zlounovi Phillipu Lorenovi, poštvali proti sobě příliš těžkou váhu. O jeden napínavý únos, přestřelku a bláznivou misi později se tedy ocitnete v novém městě. Orientovat se tu budete snadno, protože Volition celou metropoli designovali s ohledem na hráče: z každého kopečku vždy uvidíte na mrakodrapy v centru, abyste snadněji určili vlastní polohu na mapě vůči středu metropole, a ve městě bude několik snadno zapamatovatelných míst, hospod, či pomníků, podle nichž hravě najdete cestu.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows ® XP Procesor: 2GHz Dual Core Processor (Intel ® Core 2 Duo nebo AMD Athlon ™ X2) nebo vyšší Paměť: 2GB System RAM nebo více Grafika: 320 MB Video RAM GPU w / 3.0 Podpora Shader Model. NVIDIA ® GeForce ® řady 8800 nebo lepší. ATI řady Radeon ™ HD3800 nebo lepší DirectX ®: 9.0c Pevný disk: 10 GB Zvuk: 100% DirectX ® 9.0c kompatibilní zvuková karta Co-Op Play: NVIDIA ® GeForce ® 8800 karty vyžadují 640 megabajtů paměti Video RAM. HD3800 karty ATI Radeon ™ vyžaduje 1 GB video RAM
Vydavatel:Deep Silver