Rocksmith 2014

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Rocksmith 2014

katalog zboží > Steam > Simulace

Rocksmith 2014

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 481,- Kč
Cena bez DPH: 397,52 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 12+
Datum vydání: 24.10.2013
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Rocksmith 2014 přesouvá těžiště hudebních simulátorů z pouhého "brnkání na napodobenině" k inovativnímu a zábavnému způsobu, jak se naučit ovládat opravdový hudební nástroj. Poprvé v historii herní zábavy můžete připojit skutečnou elektrickou nebo akustickou kytaru přímo do počítače. Už žádné plasty, nudné mačkání tlačítek, Rocksmith 2014 je skutečný a pro uživatele, kteří se seriózně chtějí naučit hrát jako ty největší hvězdy. 

Celé kouzlo spočívá v exkluzivním Real Tone kabelu, který zajistí komunikaci vašeho nástroje se samotnou hrou. Snadné a chytré. Učit se můžete celou řadou způsobů, ať už jde o klasické opakování akordů, zajímavých miniher nebo kopírováním známých písniček. Hra totiž obsahuje celkem 50 skutečných hitovek včetně legendárních Aerosmith, Kiss nebo Nirvany. 

At již jste začátečník nebo zkušený kytarista, najdete v Rocksmith 2014 to, co jste vždycky hledali. Příjemnou studijní zkušenost, která se automaticky přizpůsobuje vaší úrovni hraní. Navíc, inovativní herní design je vizuálně zábavný a intuitivní. Amatérští kytaristi již nemusí studovat hudební teorie a dojíždět na hodiny hraní, Rocksmith 2014 bude ten nejlepší učitel hudby jakého jste kdy měli!

Tato verze neobsahuje žádné příslušenství a je nutné vlastnit speciální Real Tone kabel. 

Minimální systémové požadavky
OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 Procesor: 2.66 GHz Intel Core 2 Duo E6750 nebo 2.8 GHz AMD Athlon 64 X2 5600 + Paměť: 2 GB RAM Grafika: 256 MB DirectX 9 / NVIDIA ® GeForce ® 8600 GT nebo ATI Radeon ™ HD 2600 XT Pevný disk: 12 GB Zvuk: DirectX 9.0c-kompatibilní
Vydavatel:Ubisoft