Resident Evil Revelations

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Resident Evil Revelations

katalog zboží > Steam > Akční

Resident Evil Revelations

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 254,- Kč
Cena bez DPH: 209,92 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 20.05.2013
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Hra Resident Evil Revelations je další hra od Capcom zasazená do světa drancovaného strašnými a děsivými stvořeními. Hra má vysoce kvalitní HD zpracování, speciální světelné efekty a pervekní zvukovou kulisu.

Netrpělivě očekávaný survival horor hra vezme hráče zpátky mezi děje RE 4 a RE 5 a odhalí pravdu ohledně T-Abyss virus. Resident Evil Revelations představí Jill Valentine a Chrise Redfielda, plus jejich partnery – Parkera Lucianiho a Jessicu Sherawat. Děj začíná na palubě pravděpodobně opuštěné lodi, Queen Zenobia, kde hrůzy číhají za každým rohem, poté hráči zamíří do zničeného města Terragrigia.

Hlavní výhody hry:

  • klasická survival horor hra se vrací -  kampaň ukáže hráčům spoustu odlišných lokací, jako jsou tamvé místnosti opuštěného křižníku a zasněžené hory.
  • Peklo se právě stalo teplejším – Infernal mode, nový stupeň obtížnosti pro re-mastered HD Edici, není jen obtížnější než Easy a Normal, ale také mění nepřátele a rozmístění předmětů, takže i ti, kteří hru už znají budou překvapeni.

 

 

Gameplay...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP | Procesor: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4GHz nebo vyšší, AMD Athlon ™ X2 2,8 GHz nebo lepší | Paměť: 2 GB RAM | Grafika: NVIDIA® GeForce® 8800GTS nebo lepší, ATI Radeon ™ HD3850 nebo lepší | DirectX®: 9.0c | Pevný disk: 8 GB místa na pevném disku | Zvuk: DirectSound podporována DirectX9.0c nebo lepší | Další požadavky: Širokopásmové připojení k internetu.
Vydavatel:Capcom