Resident Evil 6

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Resident Evil 6

katalog zboží > Steam > Akční

Resident Evil 6

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 228,- Kč
Cena bez DPH: 188,43 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 22.03.2013
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Resident Evil 6 slibuje další dramatický a děsivý zážitek plný akce a strachu. Bude to vůbec první hra v celé sérii, kde se spojí hrdinové Leon a Chris, protože budou muset společně čelit této šílené hrůze. Společně je doprovodí nové postavy, které budou bojovat s touto pohromou z vlastní perspektivy, která zcela nabrala globální měřítko. 

Je to už deset let od událostí v Raccoon City a prezident Spojených států se rozhodl odhalit pravdu ve víře, že zastaví obnovu bioteroristické činnosti. Na straně prezidenta je i přeživší z Raccoon City, Leon S. Kennedy. Na tiskové konferenci ale bioteroristé zaútočí a Leon je svědkem, jak se prezident promění k nepoznání. Leon tak musí udělat svoje nejtěžší rozhodnutí. Ve stejnou dobu člen BSAA, Chris Redfield, přijíždí do Číny a a rovněž čelí bioteroristickému útoku. Žádná země tak není ušetřena, a když už není žádná naděje, celý svět se ve strachu z těchto útoků spojí dohromady.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows Vista ® / XP, Windows 7, Windows 8 Procesor :: Intel ® CoreTM2 Duo 2.4 GHz nebo lepší, AMD Athlon X2 2,8 GHz nebo lepší Paměť: 2 GB RAM Grafika: NVIDIA ® GeForce ® 8800GTS nebo lepší DirectX ®: 9.0c Pevný disk: 16 GB místa na pevném disku Zvuk: standardní audio zařízení Další požadavky: Širokopásmové připojení k internetu
Vydavatel:Capcom