Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

katalog zboží > Steam > Akční

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 169,- Kč
Cena bez DPH: 139,67 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 13.09.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Hra Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad se soustřeďuje zejména na obkličovací operace Němců a Rusů odehrávající se mezi roky 1942 a 1943. Nabízí druhou světovou válku z pohledu mocností Osy v německé singleplayerové kampani, a to poprvé v podobě FPS. Hra běží na Unreal Engine 3 a přináší dokonale detailní zpracování, i vynikající režim pro více hráčů. 

Budete moci hrát za obě armády, přičemž kampaň bude vyšperkovaná mnoha příběhovými elementy. Uvidíte německý útok na město Stalingrad z pobřeží řeky Volhy. Stejně jako sovětskou armádu, která se snaží udržet město proti všem snahám Osy o jeho zničení. V režimu jednoho hráče na vás čekají svobodné scénáře se souboji z druhé světové války přetvořených do brutálních bitev, které rozhodně nepřipomínají Hollywood.

Celou kampaň si můžete zahrát v kooperačním režimu po boku svého kamaráda. Spolupracovat s ním, společně se bránit, podporovat, a dosáhnout konečného vítězství. K dispozici budete mít jednotky pěchoty i tanky, které jsou vyvedeny v tom nejvyšším detailu s plně funkčními 3D interiéry. Celé části města jsou dokonale rekonstruované, aby odpovídali skutečnosti. Stejně jako oblasti mimo město. Všechny tyto části jsou využity jak singleplayerovém, tak multiplayerovém režimu.

Minimální systémové požadavky
Operační systém: Windows XP/Vista/7 Procesor: dvoujádrový 2,3 GHz nebo lepší Paměť: 2 GB Grafická karta: 256 MB SM 3.0, kompatibilní s DX9, NVIDIA® GeForce 7800 GTX nebo lepší ATI® Radeon® HD 2900 GT nebo lepší DirectX®: DirectX 9.0c Pevný disk: 8 GB Zvuková karta: podporovaná operačním systémem Windows Ostatní: širokopásmové připojení k internetu
Vydavatel:Tripwire Interactive