Rayman Legends

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Rayman Legends

katalog zboží > Uplay [Ubisoft] > Adventury

Rayman Legends

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 256,- Kč
Cena bez DPH: 211,57 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 7+
Datum vydání: 29.08.2013
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
UPLAY klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Rayman, skákací multiplatformová hra, oceněna mnoha cenami za grafiku i hudbu, příchází konečně na PC spolu s novým dobrodružstvím. 

Michal Ancel, slavný tvůrce Raymana, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids přináší novou zábavnou plošinovku. Rayman Legends využívá veškerý potenciál. Když Rayman, Globox, a Teensies procházejí začarovaným lesem, objeví tajuplný stan spolu s okouzlujícími kresbami. Při bližším průzkumu si všimnou, že každý obraz zobrazuje nějaký příběh z mystického světa. Když se soustředí více na obraz na kterém je zobrazena středověká krajina, jsou náhle vcucnuti do obrazu a ocitají se na začátku nového dobrodružství. Musí běžet, skákat a bojovat aby se dostali přes každý tajuplný svět a objevili tajemství kreseb. 

Co nás čeká?

  • Hra až pěti hráčů najednou.
  • 3D boss souboje - Bossové mají velkou výhodu proti Raymanově skupině hrdinů - další rozměr. Draci a jiné epické nestvůry mohou útočit ze všech úhlů, takže budete muset být velmi šikovní, abyste je porazili!
  • Nové výzvy - Spojení s přáteli při průchodu různými úkoly otestuje vaše schopnosti.
  • Podívejte se jak si vedete v mezinárodním žebříčku.
  • Rayman Rocks!: Skoč do rytmu bubnu, uhoď do basové struny, načasování a rytmus jsou klíčové vlastnosti ke zvládnutí těchto map. Zvládněs to?
  • Pokročilý UbiArt Engine - UbiArt Engine rozšířila své schopnosti a zapojila nové 3D herní prvky, nové osvětlení, desing a renderovací systém, který posunul grafiku Raymana na další příčku.
  • Tým oceněných grafiků je zpět - legendární tým umělců, designerů a skladatelů opět spolupracují, aby vytvořili nový svět, nové postavy nový soundtrack

Ukázka ze hry ...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP SP3 nebo Windows Vista SP2 nebo Windows 7 SP1 nebo Windows 8 (obě verze 32/64bit) Procesor: Intel Pentium IV@3.0 GHz nebo AMD Athlon64 3000 + @ 1,8 GHz Paměť: 2 GB RAM Grafika: nVidia GeForce 6800GT nebo AMD Radeon X1950 Pro (256 MB VRAM s podporou Shader Model 3.0 nebo vyšší) Pevný disk: 6 GB Zvuková karta: DirectX kompatibilní zvuková karta s nejnovějšími ovladači
Vydavatel:Ubisoft