Project Cars

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Project Cars

katalog zboží > Steam > Závodní

Project Cars

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 638,- Kč
Cena bez DPH: 527,27 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 3+
Datum vydání: 07.05.2015
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Project CARS (nebo také Community Assisted Racing Simulator) je závodní hra vyvíjená Slightly Mad Studios.

Hra má zachycovat co nejvěrnější podobu reálného závodění.

Project CARS zahrne celý závodní víkend, začínající u testování, volných tréninků a kvalifikací k samotnému závodu, během kterého se bude dynamicky měnit počasí a světelné podmínky.

Hra přijala a zlepšila engine Madness, který byl součástí Need for Speed: Shift.

Dnešní větší výkon počítačů umožňuje dokonalejší model opotřebení pneumatik SETA, který je lepší než statický, dosud používaný model.

K přizpůsobení kvality řidičů, Slightly Mad Studios nabízí různé pomocníky, jako například ABS nebo automatické řazení. Hru je možné hrát s volantem, ale samozřejmě i bez volantu.

K priblížení se reálnému závodění se Slightly Mad Studios rozhodla navázat kontakt s profesionálními závodníky. Mezi ně patří bývalí Stig z televizní show Top Gear Ben Collins, mladší bratr závodníka Formule 1 Lewise Hamiltona Nicolas, který je šampionem Clio Cup a European Touring Car Cup. Dalším závodníkem je Oliver James Webb, bývalý závodník Formule Reanult 3.5 a aktuálně vytrvalostní závodník ELMS. 

Co nás čeká? 

  • Project CARS je nejrealističtější, nejkrásnější, nejpůsobivější a z technického pohledu nejvyspělejší závodní hra světa.
  • Na celkovém směrování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádali přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojářů.
  • Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z nepřeberného množství motosportů, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Poté ozkoušejte své dovednosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky či v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.
  • Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou i ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozů a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.

Gameplay...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows Vista, Windows 7 s nejnovější aktualizací Service Pack, Procesor: 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3,0 GHz AMD Phenom II X4 940, Paměť: 4 GB RAM, Grafika: nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770, DirectX: Verze 9.0, Síť: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 25 GB volného místa, Zvuková karta: DirectX kompatibilní zvuková karta
Vydavatel:Slightly Mad Studios