Prince of Persia: The Two Thrones

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Prince of Persia: The Two Thrones

katalog zboží > Steam > Adventury

Prince of Persia: The Two Thrones

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 206,- Kč
Cena bez DPH: 170,25 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 07.12.2005
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
UPLAY klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Princ z Persie se již jako ostřílený válečník vrací z Ostrova Času zpět do Babylonu se svou láskou Kaileen. Avšak místo míru, po kterém touží, nalézá svou domovinu rozvrácenou válkou a království poštvané proti němu. Princ je rychle zajat, Kaileen se ve snaze prince zachránit obětuje a vypustí Písky Času. Vyhnaný na ulici a naháněný jako uprchlík Princ brzy zjišťuje, že minulé bitvy dali povstat smrtícímu Temnému Princi, jehož duše Prince postupně ovládá…

  • Staň se mistrem dvou odlišných postav - Využij schopností a zbraní dvou mocných válečníků s rozdílnými bojovými styly, postoji i historií.
  • Vyber si, jak zabiješ - Ovládni rozšířený volný bojový systém a znič své nepřátele svým unikátním stylem; udus své nepřátele pomocí Daggertailu; nebo využij novou schopnost plížení a pokradmu připravuj své nepřátele o hlavu - volba je na tobě.
  • Bojuj kdekoliv v Babyloně - Zabíjej nepřátele na střechách, unikej chaotickými uličkami a přepadej pronásledovatele v temných, podzemních chodbách.
  • Buď součástí dramatického příběhu - Prožij nepoznanou hloubku vyprávění příběhu, zatímco se prokousáváš spletitým příběhem plným adrenalinu, napětí a objevů.
  • Ovláni čas a překvap své nepřátele - Zasazuj tvrdé rány celým armádám pomocí zpomalování nebo vracení času, případně je překvap použitím nových schopností Písků Času.
  • Zažij geniální mix hratelnosti - Věrná frančíze Prince z Persie nabízí tato hra různorodost akčních bojů, obratnosti a hlavolamů - to vše smícháno dohromady vytváří bohatý herní zážitek.

Gameplay...

Minimální systémové požadavky
Podporované OS: Windows® 2000/XP (pouze) CPU: 1.0 GHz AMD Athlon nebo Intel Pentium III (doporučeno 1.5 GHz Pentium IV nebo AMD Athlon) | Paměť: 256 MB (doporučeno 512 MB) | Grafická karta: 32 MB karta kompatibilní s DirectX 9.0c (doporučeno 128 MB) (viz seznam podporovaných*) | Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c (pro Dolby Digital audio je vyžadováno Dolby Digital Live) | Pevný disk: 1.5 GB volného místa
Vydavatel:Ubisoft