Napoleon: Total War CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Napoleon: Total War CZ

katalog zboží > Steam > Strategie

Napoleon: Total War CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 369,- Kč
Cena bez DPH: 304,96 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 25.02.2010
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Hra se zaměří na postavu slavného francouzského vůdce Napoleona, od jeho vzestupu k moci až k porážce u Waterloo.

Páteř hry bude samozřejmě tvořit sólová kampaň, tentokrát rozdělená na tři části, podstatně kratší než byly mise v předchozím dílu Empire: Total War.

Jako první se podíváte do Itálie během let 1796-1797, kde se slavný vojevůdce proslavil a namísto toho, aby odrazil útok rakousko-uherské říše, jednoduše ji zdecimoval a se vší slávou se pak vrátil do Francie.

Vaším cílem zde bude nepřítele zahnat až tak daleko, abyste mohli vpadnout do Vídně. Druhá část kampaně vás vezme na Blízký východ v letech 1798-1801, kde se s Napoleonem pokusíte dobýt Alexandrii.

A konečně na závěr se dění přesune zpět do Francie, kde bude slavný vojevůdce mezi lety 1805-1812 usilovat o to, aby realizoval svůj sen o dobytí celé Evropy.

Na jejím začátku bude mít Francie výtečnou pozici, ale čím víc se bude rozpínat, tím spíš se proti ní semknou nepřátelé. Napoleonská doba sice dvakrát nevynikala památnými bitvami na moři, tvůrci se je přesto rozhodli do hry zařadit. Aby také ne, když si s nimi minulý rok dali takovou práci, že.

Naštěstí nepůjde jen o přímou kopii těch střetů z posledního dílu série - jedna novinka za všechny, nově budete moci lodě opravovat přímo během bitvy. Finální úkol hry totiž bude znít: dobýt celou Evropu a nechat svá vojska pochodovat všemi hlavními městy. Myslíte si, že to u Waterloo zvládnete lépe než Napoleon?

Gameplay...

Minimální systémové požadavky
Operační systém: Microsoft® Windows Vista®/XP®/Windows® 7 Procesor: 2.3 GHz CPU s SSE2 Paměť: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista®/Windows® 7) Grafická karta: 256 MB grafická karta kompatibilní s DirectX® 9.0c a podporující shader model 2b Verze DirectX®: DirectX® 9.0c Pevný disk: 21 GB volného místa
Vydavatel:SEGA