Medal of Honor: Warfighter Limited Edition

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Klíče posíláme e-mailem - Doprava a dodání.

Podívejte se na dotazy našich zákazníků - Časté dotazy.

Medal of Honor: Warfighter Limited Edition

katalog zboží > Origin [EA] > Akční

Medal of Honor: Warfighter Limited Edition

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 303,- Kč
Cena bez DPH: 250,41 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 26.10.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
ORIGIN klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Nový díl Medal of Honor od EA opět přinese mise inspirované skutečnými bojovými operacemi.

Ať už jde o záchranu rukojmích na Filipínách nebo eliminaci pirátských útoků u somálského pobřeží, Warfighter předvede nejmodernější techniku boje proti současným formám terorismu. Na tvorbě hry se opět podíleli příslušníci jednotek Tier 1. Nabízí agresivní, drsný a autentický herní systém, v němž hráči ochutnají denní chléb nejlepších a nejdisciplinovanějších vojáků na světě. Děj Medal of Honor Warfighter je osobním příběhem příslušníka amerických jednotek Tier 1 s přezdívkou Kazatel (Preacher), jenž se po ukončení tajných misí v zahraničí vrací domů k rodině. Když je však přes státní hranici převezena výbušnina s názvem PETN, Kazatel je spolu se svými spolubojovníky znovu vyslán do akce s cílem tuto hrozbu eliminovat.

V multiplayeru mohou hráči z některých zemí reprezentovat své příslušníky jednotek Tier 1. Medal of Honor Warfighter zahrnuje 12 různých jednotek Tier 1 z několika zemí, mj. australských SASR, britských SAS, německých KSK či polských GROM. Vůbec poprvé v historii série představí titul mnohonárodnostní oddíl Tier 1 „modří-vs-modří“, kde si to nejlepší z nejlepších profesionálních vojáků světa rozdají v online soutěži.

S využitím výkonu herního enginu Frostbite 2 vyvíjí Medal of Honor Warfighter studio Danger Close Games se sídlem v kalifornském Los Angeles.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows Vista SP1 Procesor: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo / 2.7 GHz Athlon X2 RAM: 2GB RAM Grafická karta: NVidia 8800 GTS 512MB VRAM / ATI Radeon 3870 512MB VRAM Místo na disku: minimálně 20GB DirectX: DirectX 10.1 Internet: 1Mbps DSL nebo rychlejší připojení k internetu
Vydavatel:Electronic Arts