Medal of Honor - ORIGIN

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Medal of Honor - ORIGIN

katalog zboží > Origin [EA] > Akční

Medal of Honor - ORIGIN

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 155,- Kč
Cena bez DPH: 128,10 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 12.10.2010
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
ORIGIN klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Poprvé během své desetileté historie opustí hra scénu druhé světové války a přivede hráče do válečným konfliktem sužovaného Afghánistánu. S dějem, zasazeným do nehostinného a brutálního prostředí, chce Medal of Honor odhalit poslání elitního amerického vojáka, v americké armádě označovaného jako Tier 1 Operator. Jde o naprostou elitu US Army, která pod přímým velením National Command Authority vykonává strategické úkoly nejvyšší priority. Na pozadí současných vojenských operací hra detailně ukáže jeho vůli, způsob přemýšlení a nekompromisní profesionalitu.

Medal of Honor je postavena na kampani pro jednoho hráče, která je tou nejlepší ve své třídě. Tým vývojářů již od rané fáze vývoje úzce spolupracuje se skutečným specialistou z americké Komunity speciálních operací, aby navodili co nejautentičtější válečný zážitek. V zájmu zajištění co nejvyšší kvality kampaně pro jednoho hráče, svěřilo studio EALA vývoj hry pro více hráčů nezávislému týmu EA DICE. Tato dvě studia se tak spojují s cílem vyprodukovat Medal of Honor, která bude novým začátkem série pro následující generaci.

Ukázka ze hry ...

Trailer ...

Minimální systémové požadavky
OS - Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 Procesor - Pentium D, 3.2GHz / Core 2 Duo, 2.0GHz / Athlon 64 X2 Operační paměť - 2GB RAM Grafická karta - karta s 256MB a více: NVIDIA GeForce 7800 GT ; ATI X1900. Karty v notebookách nejsou podporovány Volné místo na harddisku : 9 GB
Vydavatel:Electronic Arts