Max Payne 3

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Max Payne 3

katalog zboží > Steam > Akční

Max Payne 3

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 224,- Kč
Cena bez DPH: 185,12 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 21.05.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Third-person střílečka Max Payne 3 se odehrává v Sao Paulu dvanáct let po událostech předchozího dílu. Práce je tu hodně, ale riziko je velmi vysoké. Vražda a zrada sledují každý jeho krok, a tak se Max znovu ocitá sám uprostřed nelítostného města, jen se svými zbraněmi a instinkty, a zoufale hledá pravdu a cestu z toho všeho ven. Starý Max Payne je pryč, ale není třeba litovat, ten nový bude ještě lepší.

Strhující tempo, špičkové technologie a hromada násilí. Max Payne se vrací s temným a propracovaným příběhem, který vás zcela pohltí, v jedné z nejlepších stříleček všech dob. Při hraní vás čeká spousta vylepšení. Nyní můžete nejenom zpomalit čas, ale provést i speciální pohyby, zatímco se všichni ostatní zasekli, jako ve zpomaleném filmu. Nové interaktivní úrovně vám umožní využít krytí, když jste pod palbou. Nebo můžete škálovat stěny a posunout boj do vyšších poloh. Poprvé v historii budete také moci soutěžit proti ostatním hráčům v online multiplayeru.

Gameplay...

Minimální systémové požadavky
CPU: Intel Dual Core 2.4 GHz / AMD Dual Core 2.6 GHz RAM: 2 GB OS: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3 Grafická karta NVIDIA 8600 GT 512MB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM Zvuková karta Yes HDD 35 GB
Vydavatel:Rockstar Games