Mass Effect Trilogy

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Mass Effect Trilogy

katalog zboží > Origin [EA] > RPG

Mass Effect Trilogy

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 322,- Kč
Cena bez DPH: 266,12 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 04.12.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
ORIGIN klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Obsahuje všechny 3 díly série včetně několik DLC navíc! 

Sci-fi 3D RPG, v němž přebíráte roli jednoho z ochránců galaktického míru, který musí společně se svými kolegy bránit celou galaxii před blížícím se nebezpečím pro celou galaxii. Tato edice obsahuje ucelený příběh díky všem třem dílům. 

Mass Effect 
Jedná se o první titul z trilogie, který nabízí bohatou příběhovou linii, jež vás vtáhne do víru událostí a postaví před řadu rozhodnutí, která ovlivní další osud celé galaxie i všech jejich obyvatel. Významnou částí jsou také týmové souboje s notnou dávkou taktiky a také možnost prozkoumávat na vlastní pěst doposud neznámé planety, po jejichž povrchu se budete pohybovat prostřednictvím universálního dopravního prostředku. Na těchto planetách na vás čeká řada nebezpečných i zajímavých mini-dobrodružství, které nejsou nijak spojeny s hlavní příběhovou linií, ale jejich následování vám může přinést nové informace, zbraně, či předměty. 

Mass Effect 2 
Temnější a drsnější pokračování atmosférického akčního sci-fi RPG, ve které se opět posunete k odhalení božské entity zvané Reapers. Hlavní děj se však zaměřuje na organizaci Cerebus a jejího tajemného vůdce, u nějž lidé mizí a už se nikdy nevrací. Právě na tuto sebevražednou misi bude vyslán velitel Shepard. 

Mass Effect 3 
Země je v plamenech. Zpoza hranic známého vesmíru zaútočil dosud neznámý druh hrůzostrašných strojů a započal s destrukcí lidské rasy. V roli velitele Sheparda, příslušníka námořní pěchoty Aliance, jste jedinou nadějí na záchranu lidstva. Musíte sjednotit civilizaci galaxie a vyrazit na poslední misi k odvrácení zničení Země.

Trilogy trailer...

Podle nás velice krásný trailer na Mass Effect 3...

Minimální systémové požadavky
OS – Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7 (detaily o chipsetech zde) CPU – 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (ekvivalent AMD) RAM – 1GB pro XP / 2GB RAM pro Vista/Win 7 HDD – 15 GB Grafická karta – 256 MB (s podporou Pixel Shader 3.0) Zvuková karta – DirectX 9.0c kompatibilní DirectX 9.0c
Vydavatel:Electronic Arts