Mars: War Logs

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Mars: War Logs

katalog zboží > Steam > Akční

Mars: War Logs

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 201,- Kč
Cena bez DPH: 166,12 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 26.04.2013
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Hra Mars: War Logs je Akční Sci-fi a cyberpunk RPG z pohledu třetí osoby, které nás uvádí do futuristického a dekadentního vesmíru se silným příběhem, kde je každá volba zásadní. Hra nabídne vysokou míru specializaci postavy, mnoho rozličných a dynamických úkolů, taktické boje a vynikající systém vytváření věci. Od katastrofy, která otřásla Marsem a rozpoutala mezi jeho osadníky chaos, uplynulo již více než sto let. 

Moc si rozdělily dvě různé společnosti, které distribuují tu nejvzácnější surovinu na neúrodné planetě: vodu. Konzervativní a poněkud archaická společnost Abundance se tedy snaží udržet si vliv tváří v tvář společnosti Aurora, mladého cechu, jehož moc pramení z celé armády technomantů – lidí, kteří jsou schopni soustředit energii do terranských artefaktů a vytvářet tak ničivé „magické“ účinky. 

Náš příběh začíná uprostřed těchto šarvátek, kdy se mladý zajatec Abundance setká s Royem, cynickým a neotřesitelným mužem, a rozhodne se vést si válečný deník... Ujměte se role Roye Temperance, mnohastranně talentovaného psance, a vytvořte kolem sebe společnost lidí se skutečnou osobností.

Gameplay...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP SP3/Windows VISTA SP2/Windows 7 a Windows 8,| Procesor: AMD / INTEL DUAL-CORE 2.2 GHZ,| Paměť: 2048 MB RAM,| Grafika: 512 MB 100% DirectX 9 a shadery 4.0 KOMPATIBILNÍ DirectX ®: 9.0,| Pevný disk: 3 GB místa na pevném disku,| Zvuk: DirectX 9-kompatibilní
Vydavatel:Focus Home Interactive