Magicka

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Klíče posíláme e-mailem - Doprava a dodání.

Podívejte se na dotazy našich zákazníků - Časté dotazy.

Magicka

katalog zboží > Steam > Akční

Magicka

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 141,- Kč
Cena bez DPH: 116,53 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 25.01.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Hra Magicka je izometrická akční hra, která se odehrává ve fantasy světě Midgard. Vládnou zde elementy magie, goblini a trolové jsou zde úplně neškodní... no možná ne úplně a vesničané, které po cestě potkáte, moc chytrosti nepobrali. Příběh začíná uprosřed velké krize a hlavní město Hávindr je v obležení. Proto vás, čaroděje Řádu magie, čeká úkol. Musíte proto opustit domovský hrad plný vynikajících hotdogů a labužnických sýrů a spěchat na pomoc samotnému králi.

Na vašich cestách budete bojovat zkrz 13 levelů plných nepřátel. Budete využívat na pomoc magická kouzla, volně kombinované z 8 elementů. Jak budete postupovat dále, naučíte se křehké umění anihilace všeho, co se vám postaví do cesty a to s mocnou sílou starověké magie.

Aby toho nebylo málo, můžete své schopnosti otestovat v různých challenge módech a vyzvat své přátele (nebo nepřátele) v módu hráč vs hráč.

Gameplay...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
Operační systém: Windows XP/Vista/7 (32- nebo 64-bit) | Procesor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz nebo AMD 3500+ | Paměť: 2 GB RAM | Pevný disk: 2 GB volného místa | Grafická karta: NVIDIA® GeForce 8800 nebo ATI Radeon® X1900 (integrované grafické karty nejsou doporučené) | DirectX®: DirectX 9 | Zvuková karta: kompatibilní s DirectX | Ostatní: třítlačítková myš, klávesnice a reproduktory. DSL internetové připojení pro hru více hráčů. Vyžadován .NET 3.5.
Vydavatel:Paradox Interactive