LEGO Harry Potter: Years 1-4

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

LEGO Harry Potter: Years 1-4

katalog zboží > Steam > Adventury

LEGO Harry Potter: Years 1-4

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 135,- Kč
Cena bez DPH: 111,57 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 7+
Datum vydání: 29.06.2010
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Jako by dobrodružství Harryho Pottera nebyla už tak dost kouzelná, nyní budete moci jeho první čtyři roky v Bradavicích prožít v pojetí Lega. Můžete teď ovládat Harryho a desítky dalších známých postaviček, podobně jako tomu bylo u populárních her Lego Star Wars, Lego Indiana Jones a Lego Batman.

  • Velké schodiště zažívá svou premiéru v Lego podobě
  • Hagrid a Harry prozkoumávají Lego verzi Příčné ulice
  • Hermiona používá špunty do uší, aby si mohla poradit s Lego mandragorou
  • Ovládejte desítky rozmanitých postaviček, včetně Rona

Každá postava má své zvláštnosti a dovednosti, od létání na koštěti, až po rozsáhlou paletu magických schopností. Bezesporu nejvýznamnějším kouzlem, které umí vysílat takřka každá postava, je Wingardium Leviosa, jež vám umožňuje magicky hýbat s kostičkami Lega a stavět z nich různé objekty, jako třeba zeď či schody.

Postupem času se učíte nová kouzla a schopnosti, jež odrážejí Harryho vzestup od mudly až ke kouzelnickému mistrovi, ovšem tento titul se na souboje zaměřuje daleko méně, než tomu bylo u předchozích Lego her. Místo toho se výrazněji soustřeďuje na průzkum a řešení hádanek, přičemž Bradavice a další úrovně jsou zaplněny takřka nekonečnou zásobárnou tajemství a záhad čekajících na to, až je odhalíte a rozluštíte.

Vlastnosti:
Pololetní volno: Prožijte znovu všechna dobrodružství z prvních čtyř knih o Harrym Potterovi: Kamene mudrců, Tajemné komnaty, Vězně z Azkabanu a Ohnivého poháru.

Kdo je kdo: Ovládejte více jak 140 postaviček ve stylu Lega, od jasných voleb v podobě Harryho a Rona, po ty poněkud netradiční, jako je Hagridův pes Tesák.

Magická škola: Postupně se učte nová kouzla a míchejte lektvary, které vám pomohou při řešení hádanek – ale buďte opatrní, abyste nepopletli ingredience, jinak se můžete proměnit v žábu, nebo i v něco horšího.

Pán kostek: S jednotlivými kostičkami Lega můžete poprvé všelijak pohybovat a pomocí kouzla Wingardium Leviosa z nich stavět svoje vlastní výtvory.

Ukázka ze hry ...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP / Vista Procesor: Intel P4 1,8 GHz / AMD Athlon XP 2200 + RAM: 512 MB Grafická karta: ATI X1300/NVIDIA GeForce FX 5800 (256 MB RAM) Zvuková karta: 100% DirectX ® 9.0c kompatibilní zvukové zařízení Vstupní zařízení: klávesnice; Ovladač Xbox 360 pro systém Windows podporován
Vydavatel:Warner Bros. Interactive Entertainment