LEGO Batman 3: Beyond Gotham

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

katalog zboží > Steam > Akční

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 166,- Kč
Cena bez DPH: 137,19 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 7+
Datum vydání: 14.11.2014
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Ve hře LEGO Batman 3: Beyond Gotham spojí maskovaný ochránce dobra své síly se superhrdiny ze světa DC Comics a vyrazí do hlubokého vesmíru, aby společně zabránili zlému Brainiacovi zničit Zemi. Pomocí síly lucernových prstenů scvrkává Brainiac světy, aby si je mohl přidat do své zvrácené sbírky miniaturních měst z celého vesmíru.


Nyní musí nejslavnější superhrdinové i nejprohnanější superpadouši táhnout za jeden provaz a vydat se na různé lucernové světy, sbírat tamní prsteny a zastavit Brainiaca dřív, než bude pozdě. Hráči si zpřístupní více než 150 jedinečných postav ze světa DC Comics včetně členů Ligy spravedlivých a velkých figurek LEGO, jako jsou Killer Croc, Solomon Grundy a mnoho dalších.

Fanoušci všech věkových kategorií budou moci ovládat své oblíbené hrdiny a padouchy s novými pomůckami a dovednostmi.

Díky Brainiacovým schopnostem ovládat mysl ostatních lidí a síle jeho lucernových prstenů čekají osobnosti klasických postav nečekané proměny.

V rámci LEGO Batman 3: Beyond Gotham budou mít hráči možnost prozkoumávat různé věhlasné lokace, jako je například Síň spravedlnosti, Nepotýří jeskyně či strážní věž Ligy spravedlivých. Na Batmanově počítači si budou moci zpřístupnit jeho výcvikové moduly a zúčastnit se řady výzev, bitev a závodů.

Gameplay...

Gameplay z ComicConu...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows® XP SP3, Windows Vista / 7/8 s nejnovější aktualizací Service Pack a aktualizací instalovaných, Procesor: Intel Core 2 Duo nebo podobný AMD dual core CPU, Paměť: 2 GB RAM, Grafika: NVIDIA GeForce 7600GS nebo ATI Radeon 1950, 256 MB RAM, DirectX: Verze 10, Network: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 10 GB volného místa, Další poznámky: Windows XP a DirectX 9.0b a pod nejsou podporovány
Vydavatel:WB Games