LEGO Batman 2: DC Super Heroes

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

katalog zboží > Steam > Akční

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 163,- Kč
Cena bez DPH: 134,71 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 7+
Datum vydání: 22.06.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

V titulu LEGO Batman 2: DC Super Heroes se dynamické duo Batman a Robin připojí k dalším proslulým superhrdinům z DC univerza, jako je kupříkladu Superman, Wonder Woman a Green Lantern, aby společně zachránili město Gotham před zničením vinou nechvalně známých padouchů Lexe Luthora a Jokera. Batmanovi fanoušci všech věkových kategorií si budou moci vychutnat nový a originální příběh, nabitý akcí a humorem, jimiž se LEGO videohry zatímco budou bojovat, aby dostali padouchy zpět za mříže.

Hlavní rysy:

  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes vychází z akčního a kooperativního zážitku, který nastolila doposud nejlépe prodávaná LEGO videohra LEGO Batman: The Videogame. Fanouškům nabízí živé a rozsáhlé prostředí Gothamu, plné skvělých postav, ohromných možností přizpůsobení a celé řady překvapení, jež si budou moci společně vychutnat rodiny, mladí hráči i fanoušci DC univerza.
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes umožní hráčům prozkoumávat zcela nové oblasti Gothamu prostřednictvím celé škály dopravních prostředků, včetně Batmobilu a Batwingu. Kromě toho budou moci bojovat za spravedlnost skrze využití nových zařízení a kostýmů, třeba Batmanova technologicky vyspělého obleku a Robinova nouzového kanónu, a také pomocí zbrusu nových schopností, jako je např. létání, superdech a termovidění.

Ukázka ze hry ...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7 Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 3800 + - 2x 2000 MHz Paměť: 1 GB RAM Místo na pevném disku: 10 GB Grafická karta: NVIDIA 7600, 7800, 8xxx nebo lepší, ATI 1950 nebo lepší DirectX ®: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvukové zařízení Zvuk: DirectX 9.0c kompatibilní Další: 100% DirectX 9.0c
Vydavatel:Warner Bros, Interactive Entertainment