Grey Goo

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Grey Goo

katalog zboží > Steam > Strategie

Grey Goo

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 126,- Kč
Cena bez DPH: 104,13 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 12+
Datum vydání: 23.01.2015
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

CD KEY Grey Goo: Staletí poté, co lidstvo poprvé opustilo Zemi, se všechny formy života v Mléčné dráze vyvinuly směrem k vnitřnímu klidu. Pak ale došlo k mutaci. Záhadný organismus se prodírá na povrch osamělé, avšak na nerostné suroviny bohaté planety známé jako Ecosystem 9, aby zkonzumoval vše, nač narazí.

Grey Goo je real-time strategie (RTS) kombinující klasické strategické mechanismy s vyváženým bojovým systémem s důrazem na rozhodování. Ocitáte se uprostřed strategického boje o přežití a koneckonců také o nadvládu nad planetou Ecosystem 9.

Velte jedné ze tří unikátních frakcí: lidé coby mistři obranných infrastruktur; beta, hrdá a všestranně nadaná mimozemská rasa a konečně Goo, což je tajemná, vysoce mobilní forma života. Bojujte zpoza masivního opevnění, útočte ze strategicky rozmístěných základen anebo spolykejte své nepřátele jednoho po druhém. Pamatujte ale na to, že volby učiněné na bojišti mají vliv na to, zda vás čeká slavné vítězství nebo bolestivá porážka.

Ukázka ze hry ...

Trailer ...

Minimální systémové požadavky
OS: 32-bit Windows 7, Procesor: 3.5 GHz Intel Core i3 Dual Core nebo podobný, Paměť: 4 GB RAM, Grafika: 1024 MB DirectX 11 Grafická karta (GeForce GTX 460 nebo AMD Radeon HD 5870), DirectX: Verze 11, Network: Vysokorychlostní připojení k internetu, Pevný disk: 15 GB volného místa
Vydavatel:Grey Box