Euro Truck Simulator 2 Collector's Bundle CZ/EN

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Euro Truck Simulator 2 Collector's Bundle CZ/EN

katalog zboží > Steam > Simulace

Euro Truck Simulator 2 Collector's Bundle CZ/EN

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 487,- Kč
Cena bez DPH: 402,48 Kč
Lokalizace: Částečně v češtině (viz popis)
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 3+
Datum vydání: 22.10.2014
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Unikátní kolekce 5 kamionových her (3 z nich s českými titulky) navíc s jedním datadiskem a 3xDLC k ETS2

Euro Truck Simulator (EN)

  • Vydejte se na realisticky zpracované evropské dálnice a podívejte se do skutečných míst a měst. Vžijte se do role řidiče dálkového tahače a poraďte si na rozmanitých silnicích, v různých povětrnostních podmínkách, a dodejte zboží v šibeničním termínu.


Euro Truck Simulator 2 (CZ) + 3xDLC skin

  • Hra je do detailu propracovaná, musíte dávat pozor jako v reálném světě. Pozor na křehké zboží a dodržování jízdního plánu! Pokud budete mít dostatek zkušeností a peníze na účtu,můžete si vybírat po čem jen zatoužíte! V nabídce je toho hodně, např.: značkové kamiony od skutečných výrobců. Projezdit můžete více než 60 měst po celé Evropě - v reálném prostředí. 3xDLC vám nabídne trojici nových vzhledů pro obzvláštnění vašich strojů.


Euro Truck Simulator 2: Na východ (CZ) - datadisk

  • Sedněte si za volant náklaďáku a projeďte si místa, která důvěrně znáte! Praha, Brno, Ostrava, Košice, Bratislava, Bánská Bystrice, ale také Lublin, Varšava, Krakov, Budapešť a desítky dalších velkých evropských měst čekají, až se chopíte řízení a otestujete své profesionální řidičské schopnosti. Procestujte Evropu a staňte se virtuálním králem silnic.


Bus Driver (EN)

  • Autobusová simulace, jejímž základem je model řízení, který vyžaduje zručnost, předvídavost a rychlé reakce. Čekají na vás různé úkoly, spočívající většinou v dopravení někoho někam. Obvykle přitom nejde o jedince, ale celou skupinku lidí, která chce být na místě určení co nejdřív, ale zároveň nesnese žádnou nebezpečnou jízdu. Zažijete například eskortu vězňů za přísných bezpečnostních podmínek, přepravu basketbalového týmu v čas na stadión, či sběr a odvoz dětí do školy


Scania Truck Driving Simulator (CZ)

  • Usedněte za volant jednoho z nejklasičtějších trucků na silnici ve vysoce detailní simulaci Scania série R. Tento simulátor natahuje hranice věrohodnosti až k prasknutí, a to díky jedinečné směsi hratelnosti a simulace, která se bude zamlouvat každému, kdo má trucky v oblibě.


Trucks & Trailers (CZ)

  • Připravte se na plnění široké škálu úkolů, které před vámi leží. Ovládat tak obrovská vozidla není vůbec snadné, obzvláště když vás tlačí čas a cenný náklad musíte dovézt v původním stavu – závisí na tom vaše pověst. Trucks & Trailers je simulátor, který v nejvyšší možné míře prověří, jak umíte řídit velké nákladní automobily.

Ukázka ze hry Euro Truck Simulator ...

Euro Truck Simulator 2 ...

Minimální systémové požadavky
Operační systém: Windows XP Procesor: dvoujádrový 2.4 GHz Paměť: 2 GB RAM Grafická karta: GeForce 7600 GT nebo podobná DirectX®: 9.0c Pevný disk: 2 GB volného místa na disku Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
Vydavatel:SCS Software