Empire: Total War CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Empire: Total War CZ

katalog zboží > Steam > Strategie

Empire: Total War CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 262,- Kč
Cena bez DPH: 216,53 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 03.03.2009
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Empire: Total War je vynikající hra určena pro platformu PC, která vám představí trojrozměrné námořní bitvy. Budete moci sami řídit obrovské flotily i jednotlivé lodě a brázdit s nimi zpěněné vody. Slavné vítězství či potupná porážka leckdy závisí i na přízni či nepřízni počasí, které na moři hraje velmi důležitou roli. Když nepřítele rozstřílíte z děl, můžete jeho loď zahákovat, vyslat na palubu své námořníky a utkat se s jeho posádkou v boji muže proti muži. 

Kromě revolučních námořních bojů přináší hra oproti předchozím dílům mnohá další vylepšení, například 3D bitvy a tahovou mapu kampaně. Bitvy v reálném čase představují skutečnou výzvu. Na bojiště nyní ve větším měřítku vstupuje i střelný prach a nově přidané kanóny a muškety dávají možnost vytvářet nové formace a taktiky. Četných změn doznala i mapa kampaně. Čeká vás vylepšený systém obchodu, diplomacie a špionáže pomocí agentů, vylepšené uživatelské rozhraní, užitečnější rádci, hlubší záběr při dobývání bohatství z Indie, nepokoje v Evropě a také nevyužitý potenciál Severní Ameriky.

Uázka ze hry ...

Minimální systémové požadavky
Podporované OS: Windows ® XP s aktualizací Service Pack 2 nebo Windows Vista ™ Procesor: 2,4 GHz Intel ® Pentium ® nebo vyšší nebo AMD ® ​​Athlon ® podobný CPU Paměť: 1 GB RAM (XP,) 2 GB RAM (Vista ™) Grafika: 100% DirectX 9.0c kompatibilní hardwarově akcelerované grafické karty s shader verze podpory 2.0, 256 MB grafické paměti Displej: Minimální rozlišení obrazovky 1280 x 1024 pixelů Zvuk: DirectX9.0c kompatibilní zvuková karta Pevný disk: 15 GB Periferní zařízení: Windows kompatibilní myš a klávesnice
Vydavatel:SEGA