Dying Light

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Dying Light

katalog zboží > Steam > Akční

Dying Light

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 825,- Kč
Cena bez DPH: 681,82 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 27.01.2015
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Dying Light je akční survival horor z pohledu první osoby zasazený do nebezpečného světa. Během dne mohou hráči objevovat rozsáhlé městské prostředí, které je obklopené jak nakaženými, tak i lidmi, kteří bojují o zásoby a snaží se vytvořit si vlastní zbraně na ochranu před zvětšující se infikovanou populací. Během noci se ale lovec stává kořistí a infikovaní začnou být více agresivní a více nebezpeční. Ty nejnebezpečnější nepřátelé se objevují po západu slunce. Hráči tak musí použít všechno, aby v nehostiném prostředí dokázali přežít do prvních paprsků ranního světla.

Hlavní rysy:

Přežijte noc - během dne se mohou hráči pobyhovat volně a shánět zásoby a zbraně. Ale jakmile nastane noc, svět projde nebezpečnou proměnou. Lovec se stává kořistí a kořistí a infikovaní začnou být více agresivní a více nebezpeční.
Pohyb ve stylu parkour - Jakmile sledujete svojí oběť, nebo se snažíte uniknout před predátory, Dying Light umožňuje volný pohyb a přirozené skákání mezi jednotlivými budovami, chytání se zdí či odrážení se od nevědoucích nepřátel
Vítejte v karanténě - Dying Light je zasazený do rozlehlého otevřeného světa, který přináší širokou škálu různých nepřátel a beznadějný příběh o přežití, kde prostředky jsou omezené a infikovaní nejsou jedinou hrozbou.
Vyberte si svůj styl hry - Dying Light nabízí čtyři hratelné postavy, které lze plně přizpůsobit, aby odpovídali jakémukoli hernímu stylu.
Dech beroucí grafika hry - Dying Light je první hra poháněna Chrome Engine 6, patentovanou technologií přímo z firmy Techland, kde byla od základů navržena pro konzole nové generace a DirectX 11.

Cinematický trailer...

12ti minutový gameplay...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit, Procesor: Intel® Core ™ i5-2500 @ 3,3 GHz / AMD FX-8320 @ 3,5 GHz, Paměť: 4 GB RAM DDR3, Pevný disk: 40 GB volného místa, Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon ™ HD 6870 (1GB VRAM), DirectX®: verze 11, Zvuk: DirectX® kompatibilní, Další poznámky: notebookové verze grafických karet mohou fungovat, ale nejsou oficiálně podporovány., Kompatibilní se systémem Windows klávesnice, myš, volitelný řadič (Xbox 360 pro systém Windows doporučeno)
Vydavatel:Techland