Duke Nukem Forever

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Duke Nukem Forever

katalog zboží > Steam > Akční

Duke Nukem Forever

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 119,- Kč
Cena bez DPH: 98,35 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 09.06.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Legenda Duke Nukem se vrací s podtitulem Forever.

Po obtížném a dlouholetém vývoji se konečně Duke dostává na obrazovky PC i konzolí ve svém nejnovějším pokračování. 2K nám servíruje FPSkový nářez, na jaký někteří z nás rádi zavzpomínají. Vetřelci a prasečí policajti jsou opět připraveni, aby jim neohrožený Duke nakopal ne příliš ctěná pozadí. Moderní zpracování a zcela nová grafika i hratelnost, která zabaví svým drsným humorem stejně jako v legendárním Duke Nukem 3D.

Opět jde o záchranu světa, který spočívá na širokých bedrech našeho tvrďáckého hrdiny. Ten si s sebou vezme řadu zbraní hromadného ničení - od těch klasických, až po naprosto ulítlé. Pokud čekáte akčního hrdinu, který hází drsné bonmoty ve stejné kadenci, jako granáty, pokud vám dnešní hry přijdou moc upjaté, konzervativní a málo zábavné, pak je nový Duke Nukem právě pro vás!

Minimální systémové požadavky
OS: OS X verze Snow Leopard 10.6.8 nebo novější. Procesor: Intel Core 2 Duo (Dual-Core) 2.4 GHz Paměť: 2 GB Místo na pevném disku: 10 GB Grafická karta: ATI Radeon 2600/NVidia GeForce 8600 256 MB nebo lepší. NVIDIA GeForce 9400M nejsou podporovány. Intel integrovanou grafickou čipové sady (včetně GMA 950), nejsou podporovány. Další požadavky: myš a klávesnice. Pouze, upgrade CPU Apple originál CPU není podporován. NVIDIA GeForce 9400M nejsou podporovány. Tato hra není podporována na svazcích formátovaných jako Mac OS Extended (Case Sensitive
Vydavatel:2K Games