Driver: San Francisco - UPLAY

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Driver: San Francisco - UPLAY

katalog zboží > Uplay [Ubisoft] > Závodní

Driver: San Francisco - UPLAY

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 392,- Kč
Cena bez DPH: 323,97 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 12+
Datum vydání: 29.09.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
UPLAY klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Hra Driver: San Francisco je pokračováním populární automobilové série, které se prodalo po celém světě přes čtrnáct milionů kopií. Jako už tradičně se převtělíte do role ostříleného detektivního mazáka Johna Tannera a budete se snažit vymýtit zločin ve městě nad zátokou. Budete se moci přepínat mezi více než stovkou oficiálně licencovaných aut, se kterými si užijete dostatečné množství neotřelé akce. Díky skvělé grafice se potěšíte zpracováním srovnatelným s nejlepšími honičkami filmových pláten. 

Při jízdě zažijete měkké odpružení, dlouhé smyky, ostré zatáčky, a rychlé honičky v hustém provozu, které patří mezi ty nejintenzivnější, jaké kdy byly převedeny do světa videoher. Po brutální bouračce Tanner zjišťuje, že má zvláštní schopnost přesednout si do jiného vozidla a zmocnit se jej. Můžete se přepínat do silnějších vozů, používat civilní auta k ničení nepřátel a dokonce se také zmocňovat automobilů vašich soupeřů.

Gameplay...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit) Procesor: Intel Pentium D 3,0 GHz nebo AMD Athlon64 X2 4400 + 2,2 GHz (Intel Core2Quad Q6600 2,4 GHz nebo Athlon II X4 620 2.6GHz doporučeno) Paměť: 1 GB Windows XP / 2gb Windows Vista - Windows 7 (2 GB pro XP / Vista / 7 doporučeno) Grafika: 256 MB DirectX kompatibilní, Shader 4.0 s podporou grafická karta (512 MB DirectX kompatibilní, Shader 4.0) DirectX ®: 9.0c knihovny Pevný disk: 10 GB Zvuk: DirectX 9.0c - kompatibilní zvuková karta (5.1 PCI zvuková zařízení doporučeno) Je nutné připojení k internetu pro aktivaci hry. Multiplayer: je vyžadováno trvalé širokopásmové připojení k Internetu (128 + kbps)
Vydavatel:Ubisoft