Dark Souls: Prepare to Die Edition

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Klíče posíláme e-mailem - Doprava a dodání.

Podívejte se na dotazy našich zákazníků - Časté dotazy.

Dark Souls: Prepare to Die Edition

katalog zboží > Steam > RPG

Dark Souls: Prepare to Die Edition

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 688,- Kč
Cena bez DPH: 568,60 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 23.08.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Edice Dark Souls: Prepare to Die pro PC bude zahrnovat také rozšířený PVP mód, jenž hráčům nabídne mnohem bližší způsob svolávání online bitev se svými protivníky a následný nespoutaný boj na život a na smrt, tak, jak si to fanoušci žádali !!!


Dark Souls je RPG hra zasazena do fantasy světa - vytvořena From Software a distribuována Namco Bandai Games. Jedná se o svět plný magie, monster a ztracených duší. Hra je od stejných tvůrců, jako Demons Souls a dle jejího tvůrce Hidetaka Miyazaka Demons Souls nedosahuje ani z poloviny velkoleposti Dark Souls.

Hra je extrémně těžká a je zaměřena na speciální skupinu lidí, kteří rádi tyto výzvy přijímají. Budeme nuceni bojovat a to jak fyzicky, tak i mentálně. Budeme neustále stavěni před rozhodnutí pomoci či zradit, a to vše na úkor postupu nebo kompletní porážky. Titul se zaměřuje hlavně na procházení dungeonů, napětí a strach - navíc, jako u mnoha RPG nové doby, jde o čistě otevřený svět.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 nebo novější Procesor: Intel Core 2 Duo E6850 GHz + nebo AMD Phenom II X2 545 3.0 GHz + Paměť: 2 GB Místo na pevném disku: 8 GB Grafická karta: GeForce 9800 GTX + nebo ATI Radeon HD 4870 + DirectX ®: 9.0c Zvuk: Direct Sound kompatibilní Další: Online hra vyžaduje instalaci softwaru a přihlášení ke službě Games for Windows - LIVE, Microsoft Xbox 360 ® Controller pro Windows ® (nebo podobný) se důrazně doporučuje.
Vydavatel:BANDAI NAMCO Entertainment