Crysis 2 - Maximum Edition CZ - STEAM

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Crysis 2 - Maximum Edition CZ - STEAM

katalog zboží > Steam > Akční

Crysis 2 - Maximum Edition CZ - STEAM

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 231,- Kč
Cena bez DPH: 190,91 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 22.03.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Obsahuje vše, co je ke hře dostupné. - Avšak Multiplayer je u této hry nadále nedostupný

Pokračování jedné z nejkrásnějších her je tady!! Vítejte v Crysis 2!!

Odehrávat se celá bude v blízkosti válkou zdevastovaného Manhattanu a sám příběh hry má být vyprávěn přes nejrůznější filmečky, dialogy anebo nalezené audiopásky, z nichž si budete muset děj tak trochu skládat sami.

Na svých cestách po New Yorku zavítáte na spoustu známých míst a také zapředete rozhovor s řadou obyvatel. V každé válce se najdou blázni, kteří ignorují všechna nebezpečí a dál zůstávají ve svých domovech. O případné ztráty na civilistech je tedy postaráno.

Na osiřelých ulicích tak vedle bláznů a mimozemšťanů potkáte také paravojenské jednotky Crynet Ops a novou třetí stranu konfliktu, jak naznačil závěr předváděčky. Autoři se též dušují, že každou situaci budete moci řešit na několik způsobů a že zaběhnutá volba mezi otevřením palby a plížením se kolem z původní hry bude ve dvojce znatelně pestřejší.

K dispozici budete mít oblek Nanosuit 2, který bude rozlišovat čtyři základní módy: Armor, Power, Infiltration a Tactical. Ten poslední zapnete v případě, že bude třeba získat více informací o nepřátelích, prohledat kostry, analyzovat zbraně nebo si třeba zapamatovat trasy mimozemských hlídek. Stejně tak v něm budete moci označit protivníky nebo zbraně, které se objeví na vašem radaru, abyste je později nezapomněli.

Všechny čtyři módy Nanosuitu půjde navíc během hraní dále upravit přídavnými moduly, takže vedle postupování na vyšší level získá Crysis 2 další vyloženě RPGčkovou funkci. Z těch doposud známých zmiňme upgrade, díky kterému v módu Tactical uvidíte, ze které strany na vás střílí protivník, u Power módu možnost odrážet některé z kulek a v Infiltration módu schopnost vidět siluety nepřátel za zdmi.

Ukázka ze hry ...

Trailer ...

Minimální systémové požadavky
procesor: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 X2 2GHz nebo lepší grafická karta: Nvidia 8800 GT, Radeon HD 3850 s 512 MB VRAM operační paměť: 2 GB operační systém: Windows XP/Vista/7 volné místo na disku: minimálně 9 GB přístup k internetu
Vydavatel:Electronic Arts