Cities XXL

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Cities XXL

katalog zboží > Steam > Simulace

Cities XXL

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 211,- Kč
Cena bez DPH: 174,38 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 3+
Datum vydání: 05.02.2015
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Navrhněte, postavte a spravujte ta největší a nejrozmanitější města na světě ve hře Cities XXL. Větší a lepší než kdy dřív díky silnějšímu hernímu enginu a novému rozhraní. Staňte se starostou své vlastní živoucí metropole. Starejte se o spokojenost obyvatel svého města, o jejich volnočasové aktivity, významná místa, ekologii a správu znečištění – díky plánování města v podobě umístění sídlišť, obchodů, kanceláří, průmyslových budov a infrastruktury napříč 47 architektonickými styly a více než 1000 budovami.

Díky novým stavbám, ale i zcela novým ekologickým budovám a vylepšením, jako jsou třeba dočasná parkoviště, prodejce elektrických vozidel a půjčovny kol, nabízí Cities XXL zelenější přístup! 

Spravujte hospodářství a sdílejte prostředky mezi všemi svými městy na více než 70 mapách (včetně nových krajin a prostředí) díky „Cities Planet“: obchodujte s čímkoliv od ropy přes paliva až po vodu – i s dovolenkáři a pracovníky. A konečně, budujte, sdílejte a stahujte uživatelský obsah přes Steam Workshop – nekonečný zdroj uživatelského obsahu. Od malebných vesniček až po ekonomická střediska, budujte, spravujte a rozšiřujte město svých snů ve hře Cities XXL.

Gameplay...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8, Procesor: AMD / Intel Dual-Core 2,5 GHZ, Paměť: 3072 MB RAM, Grafika: 768 MB 100% DirectX 10 A Shadery 4.0 KOMPATIBILNÍ ATI RADEON HD 5670 / NVIDIA GeForce GTX 260 A VYŠŠÍ, Pevný disk: 8 GB volného místa, Zvuková karta: kompatibilní s rozhraním DirectX, Další poznámky: připojení k internetu pro HRY aktivaci WINDOWS XP není podporovaný
Vydavatel:Focus Home Interactive