Carrier Command: Gaea Mission

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Carrier Command: Gaea Mission

katalog zboží > Steam > Akční

Carrier Command: Gaea Mission

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 107,- Kč
Cena bez DPH: 88,43 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 28.09.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Ve hře Carrier Command: Gaea Mission se stanete velitelem letadlové lodi blízké budoucnosti a přistanete v neznámém prostředí. Prozkoumávání všech jeho tajů a využití ostrovů bohatých na nerostné suroviny bude zpočátku klíčem k pokroku, ale musí probíhat pokud možno rychle. Smůla je, že planeta Taurus je válčištěm mezi United Earth Coalition (UEC) a Asian Pacific Alliance (APA), z nichž druzí jmenovaní získali v apokalyptickém konfliktu nadvládu nad Zemí...

Bojovat proti nim budete s pozemními, leteckými i námořními jednotkami (např. futuristické stíhačky, obojživelné vehikly, droidi), což vše proběhne v pohledu z vlastních očí. Postupem času postavíte báze a pokusíte se sestavit síť ostrovů zaměřených na obranu, těžbu či výrobu, jež propojíte dodávkami zásob a naopak se vynasnažíte narušit logistiku protivníka na jeho nejzranitelnějším místě. Zapomínat se přitom nesmí, že každý ostrov vyžaduje odlišnou taktiku. Plněním dynamicky generovaných misí v tomto otevřeném herním prostoru naleznete lepší technologie a zbraně - plasmový kanón, kulomet, naváděné rakety, obranní droidi apod.

Gameplay...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, | Procesor: Intel Core 2 Duo 2,2 GHz nebo AMD Dual-Core Athlon 2,5 GHz nebo rychlejší , | Paměť: 2 GB na pevném disku: 4 GB místa na pevném disku , | Grafická karta: NVIDIA GeForce 8800GT s Shader Model 3 a 512 MB VRAM nebo vyšší (nepodporuje Intel integrované grafické karty) , | DirectX®: 9.0c Zvuk: DirectX kompatibilní audio na HD 5670, 512 MB (nepodporuje Intel integrované grafické karty) , | DirectX: Verze 9.0 , | Pevný disk: 1 GB volného místa.
Vydavatel:Bohemia Interactive