Call of Juarez: The Cartel CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Call of Juarez: The Cartel CZ

katalog zboží > Steam > Akční

Call of Juarez: The Cartel CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 181,- Kč
Cena bez DPH: 149,59 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 07.09.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Pokračování série Call of Juarez , které si zachovává unikátní téma divokého západu v nezměněné podobě a současně Vás přenáší do akcí nabitého dobrodružství odehrávajícího se v současnosti.

Hra má hluboký a temný příběh, který začíná bombardováním americké policejní agentury fiktivním drogovým kartelům. Při útoku dojde k devastaci agenturní budovy a zavraždění stovek lidí. Útok je překvapením, což Spojené státy vede k přesvědčení, že se členem kartelu nějakým způsobem podařilo infiltrovat federální agentury. USA v zoufalství skládá dohromady zvláštní údernou jednotku, jejímž cílem je drogový kartel rozprášit.

Údernou jednotku tvoří Kim Evansová, agentka FBI, která byla dítětem ulice a gangů, Eddie Guerra, agent protidrogového oddělení a nenapravitelný gambler a konečně Ben McCall, brutální detektiv policie Los Angeles, který je potomkem Bena McCalla, hrdinu původního Call of Juarez .

Když úderná skupina hledá hlavu kartelu, musí se vyrovnat s různými výzvami, které je donutí cestovat z Los Angeles v Kalifornii, přes Arizoně a Nové Mexiko, až do mexického Juarez. Aby to nebylo tak snadné, mají Kim, Eddie i Ben vlastní osobní problémy a démonů, kterým musejí čelit, čímž vzniká základ pro komplexní adrenalinový herní zážitek. 15 misí a map

Na výběr z více než 30 zbraní

Bohatý temný a hluboký příběh

Kooperace pro tři hráče s Kimem Evansem, Eddiem Guerra a Benem McCall

Možnost projít celou kampaň za každou ze tří postav, přičemž každá postava má svůj vlastní unikátní příběh i zakončení

Široká škála herních možností, včetně trestních výprav, ochrany svědků, tvrdých výslechů, misí v utajení, honiček a pod.

Hra přináší nejlepší prvky z Divokého západu do moderní doby.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP/Visa/7 Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz, AMD Athlon 64 X2 2 GHz (Intel Core 2 Duo 3GHz, AMD Athlon 64 X2 3GHz nebo lepší) Paměť: 1 GB pro Windows XP, 2 GB pro Windows Vista / 7 (2 GB pro Windows XP, 3GB pro Windows Vista / 7 doporučeno) Grafika: kompatibilní s DirectX 9.0c - Nvidia 8800GT / ATI 3850 (Nvidia GTX 260/ATI 4870 nebo lepší) DirectX ®: 9.0c Pevný disk: 8GB Zvuk: DX 9.0c kompatibilní Multiplayer: 512kbs (broadband)
Vydavatel:Ubisoft