Burnout Paradise: The Ultimate Box EN - STEAM

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Burnout Paradise: The Ultimate Box EN - STEAM

katalog zboží > Steam > Závodní

Burnout Paradise: The Ultimate Box EN - STEAM

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 282,- Kč
Cena bez DPH: 233,06 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 7+
Datum vydání: 03.02.2009
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Tato verze je pro Steam, na Originu nebude fungovat.


Jedná se o rozšířenou verzi hry, která obsahuje veškerý doposud vydaný stahovatelný obsah, který hru obohacuje o motocykly, nová vozidla, online herní mody,a závody. 

Konverze pátého dílu jednoho z nejúspěšnějších a neobyčejně destruktivních automobilových závodů na konzole se odehrává ve fiktivním novém městě Paradise City o osmnácti různých částech, rozmístěných v pěti čtvrtích. Celé město navíc máte plně přístupné již od první minuty hraní, včetně všech zkratek, skrytých tras apod. Mezi novými obchody přibyly „chop shops“, krámy se součástkami z kradených aut, benzinové pumpy se speed boosty a také myčky. V těch se budete moci zbavovat prachu a nečistot, které se budou s přibývajícím časem postupně nabalovat na povrch aut. Systém úkolů je pro tentokrát mnohem mírnější než v předchozím díle, abyste nebyli dlouho nuceni dělat to samé. Úplnou novinkou je zavedení řidičského průkazu. 

5.díl Burnoutu by se rychle ohrál, kdybyste měli i ta nejlepší auta od samého začátku. Proto bude hra pečlivě hodnotit vaše řidičské schopnosti (v singleplayeru i online) a postupně vám přidávat body, podle kterých se následně bude určovat, jak snadno zvládnete kontrolovat rychlejší modely.

Minimální systémové požadavky
Podporované OS: Windows XP (SP2), Windows Vista Procesor: 2.8 GHz Pentium 4 XP / 3,2 GHz Pentium 4 Vista Paměť: 1 GB RAM XP / 1,5 gigabajt Vista (doporučeno 2 GB) Grafika: DirectX 9.0c kompatibilní s Shader Model 3.0, vyžaduje 128 MB nebo více a obsahující některou z těchto čipových sad NVIDIA 6600 nebo vyšší, Radeon X1300 nebo vyšší Zvuk: DirectX 9.0c kompatibilní Pevný disk: 4 GB
Vydavatel:Electronic Arts