Battlefield: Bad Company 2

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Battlefield: Bad Company 2

katalog zboží > Origin [EA] > Akční

Battlefield: Bad Company 2

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 180,- Kč
Cena bez DPH: 148,76 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 02.03.2010
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
ORIGIN klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Nejúspěšnější FPS multiplayer, jaký je k dostání. Battlefield Bad Company™ 2 od studia DICE přináší legendární herní systém série Battlefield. Mezi jeho hlavní přednosti patří ve své kategorii nejlepší akce v pozemních i vzdušných bojových prostředcích, které se odehrávají na rozměrných stavebnicových mapách s rozdílným taktickým zaměřením. Nová vozidla, jako např. All Terrain Vehicle (ATV; vozidlo pro pohyb v každém terénu), nebo transportní helikoptéra UH-60 umožňují ve válečné zóně využití nových taktických prvků. Pečlivé vyladění celého systému pak garantuje dosud nejdokonalejší zpracování tohoto druhu boje.

 

Co nás čeká?

  • Nová vozidla – jako např. All Terrain Vehicle (ATV; vozidlo pro pohyb v každém terénu), nebo transportní helikoptéra UH-60 umožňují ve válečné zóně využití nových taktických prvků.
  • Modernizovaný engine – díky modernizaci enginu "Frostbite“ se zlepšil také systém destrukce. Můžete nyní odpalovat celé budovy nebo si vytvářet vlastní palebná stanoviště prorážením otvorů v objektech, za nimiž se kryjí.
  • Multiplayer módy – v rámci dvou exkluzivních a výlučně týmových módů můžete soupeřit ve čtyřčlenných četách a společně usilovat o získání kolektivních odměn a výsledků. K četě se můžete připojit přímo v akci a použít technické různé vychytávky, jako jsou například sledovací šipky, v kombinaci s RPG s devastujícími účinky.

Minimální systémové požadavky
CPU: Intel Core 2 Duo @ 2.0 GHz/AMD Athlon 64 X2 or better rychlost CPU Core 2 Duo @ 2.0 GHz RAM: 2 GB OS: Windows XP/Vista/7 Grafická karta: 256 MB Graphics card (NVIDIA GeForce 7800 GT + / ATI Radeon X1900 +) Volné místo na disku: 15 GB for Digital Version, 10 GB for Disc Version
Vydavatel:Electronic Arts