Assassin's Creed III CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Assassin's Creed III CZ

katalog zboží > Uplay [Ubisoft] > Akční

Assassin's Creed III CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 101,- Kč
Cena bez DPH: 83,47 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 21.11.2012
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
UPLAY klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Severní Amerika, 18. století, třetí pokračování velicé úspěšné série od Ubisoftu. Po více než 20-ti letém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojové linie jsou načrtnuty a krveprolití je nevyhnutelné. Ze žhavého popela své vypálené vesnice však povstane nový assassin. V žilách mu koluje mohavská i britská krev. Míšenec, jeho otec byl brit a matka indiánka. Jeho boj za svobodu a spravedlnost tak bude ukován v plamenech revoluce.

Assassin’s Creed III se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost na konci 18. století. Představí nového hrdinu Ratohnhaké:tona potomka indiánského kmene mohavků. Po přijetí civilního jména Connor se stává novým hlasem volajícím po spravedlnosti v odvěké válce assassínů s templáři. Hráči se stanou zabijáky ve válce za osvobození od bezohledné tyranie v nejstylizovanějších a nejplynulejších bitvách celé dosavadní série. V Assassin’s Creed III se během války hráči dostanou od nádherných a nezkrocené přírody, přes živoucí koloniální městečka, až na chaotická bojiště, v nichž se americká armáda George Washingtona utkává s velkolepou britskou armádou.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows Vista ® (SP2) / Windows ® 7 (SP1) / Windows ® 8 Procesor: 2.60 GHz Intel ® Core ™ 2 Duo E8200 nebo 2.60 GHz AMD Athlon ™ II X4 620 Paměť: 2 GB Grafika: 512 MB DirectX ® 10-kompatibilní s Shader Model 4.0 nebo vyšší (viz seznam podporovaných) * DirectX ®: 10 Pevný disk: 17 GB Zvuk: DirectX 10 kompatibilní (prostorový zvuk 5.1 doporučeno) Multiplayer: 256 kbps nebo rychlejší širokopásmové připojení
Vydavatel:Ubisoft