Arma 2

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Arma 2

katalog zboží > Steam > Akční

Arma 2

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 238,- Kč
Cena bez DPH: 196,69 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 16+
Datum vydání: 29.06.2009
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Hra Arma 2 - je plnohodnotné pokračování vojenské simulace Armed Assault, která se odehrává v současnosti, ve fiktivní postsovětské republice Chernarus. Budete tam vysláni jako členové jednotek United States Marine Corpse Force Recon, abyste se postarali o stabilizaci situace a zabránili dalším ztrátám na životech civilistů.

Druhý díl stejně jako ten první obsahuje dobře známé vlastnosti, jako je rozlehlý herní svět, extrémně detailní moderní jednotky, zbraně, vozidla či letecké síly. Vedle singleplayeru je i multiplayer s bohatými možnostmi nastavení. Většinu času budete mít po ruce pětičlennou skupinku vojáků, mezi nimiž můžete libovolně přepínat.

Důležitou roli pro americkou námořní pěchotu je AVV (Amphibious Assault Vehicle) a jeho schopnosti často využijete. Naopak Rusové dostanou do rukou moderní tanky jako je T-90, méně pancéřovaný, ale pro vodu uzpůsobený BMP-3, osmikolové APC BTR-90 a protiletadlovou Tungusku-M1. Z letectva na americké straně přibude transportní C-130J Super Herkules, útočný F-35 Joint Strike Fighter a u Rusů to bude například vrtulník Mil Mi-24, který byl ikonou Operace Flashpoint a zde se vrací.

Ukázka ze hry...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP nebo Windows Vista Procesor: Dual Core CPU (Intel Pentium 4 3.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 3200 + nebo rychlejší) Paměť: 1 GB RAM Grafika: GPU (Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon 1800 nebo rychlejší) s Shader Model 3 a 256 MB VRAM Pevný disk: 10 GB volného místa na HDD
Vydavatel:Bohemia Interactive