Arma 2: Operation Arrowhead CZ

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Arma 2: Operation Arrowhead CZ

katalog zboží > Steam > Akční

Arma 2: Operation Arrowhead CZ

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 146,- Kč
Cena bez DPH: 120,66 Kč
Lokalizace: České titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 18+
Datum vydání: 29.06.2010
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Arma 2: Operation Arrowhead je stand-alone datadisk ke hře Arma 2, která vyšla v roce 2009. Děj hry se odehrává tři roky po událostech ve fiktivní Černarusi ve Střední Asii, kde zuří občanské nepokoje.

V samotné hře na vás čeká kromě vlastních nohou řada různých dopravních prostředků, vyzkoušíte si tedy helikoptéry, tanky či různá vozidla (například známou Pragu V3S). V kampani se budete moci podívat do tákistánského venkova, kde dominují skály a kamenité pustiny, ale navštívíte i městské zástavby, samotná rozloha herního světa činí kolem 225 čtverečních kilometrů

Novinkou ve hře je noční vidění s termovizí, které zachytí jakékoliv teplo. Pokud se například podíváte na motor stojícího vozidla, začne chladnout a tím pádem splývat s prostředím. Vylepšení se také dočkal batoh, tedy váš inventář, do něj se nyní vejde více věcí, ty budete také moci libovolně sdílet se svými spolubojovníky z jednotky. 

Pro hraní DayZ módu, jsou vyžadovány hry Arma II a Arma II: Operation Arrowhead. Pro ten nejlepší zážitek (včetně vysoce detailních textur pro všechny modely použité v modifikaci DayZ) si zakupte titul Arma II: Complete Collection (Kompletní edice)

Gameplay...

Trailer...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP nebo Windows Vista | Procesor: Intel Core 2,4 GHz nebo AMD Athlon Dual-Core 2,5 GHz | Paměť: 1GB | Grafika: Nvidia Geforce 8600GT nebo ATI Radeon 3650 nebo rychlejší s Shader Model 3 a 512 MB VRAM | DirectX®: DirectX 9.0c | Pevný disk: 10 GB volného místa.
Vydavatel:Bohemia Interactive