Anomaly 2

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Anomaly 2

katalog zboží > Steam > Strategie

Anomaly 2

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 114,- Kč
Cena bez DPH: 94,21 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 12+
Datum vydání: 15.05.2013
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
STEAM klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Anomaly 2 je pokračováním tower defense strategie Anomaly: Warzone Earth. Poté, co v roce 2018 lidé ve válce proti vzbouřeným strojům definitivně zvítězili, je Země zcela zpustošena a lidstvo jako druh na pokraji vyhynutí. Lidé jsou závislí na dodávkách základních potravin z konvojů, které v zamrzlé tundře a jiných nebezpečných lokalitách hledají potravu a skrovné zásoby. Velitel konvoje Yukon má za úkol dovézt zásoby v pořádku na místo určení. 

Oproti svému předchůdci hra nabízí výrazně vylepšenou grafiku a nové prvky v hratelnosti. Hráč velí jednomu z konvojů a určuje složení jednotky, která konvoj doprovází. Jednotky morfují do mechanických válečných zbraní, aby mohly lépe bránit konvoj. Existuje velké množství různých jednotek, přičemž každá z nich má jiné válečné a bojové vlastnosti. O vítězství rozhoduje velkou měrou právě výše zmíněné složení jednotky. Kromě singleplayer kampaně hra nabízí i multiplayer ve stylu tower defense vs. tower offense.

Gameplay...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows XP SP3 (32 bit) / Vista, Procesor: Intel (R) Core (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2,8 Ghz, Paměť: 2 GB RAM, Grafika: GeForce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB, DirectX®: 9.0c, Pevný disk: 3 GB místa na pevném disku, Zvuk: DirectX kompatibilní
Vydavatel:11 BIT Studios