Anno 2070 - Complete Edition

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Anno 2070 - Complete Edition

katalog zboží > Uplay [Ubisoft] > Strategie/RTS

Anno 2070 - Complete Edition

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 344,- Kč
Cena bez DPH: 284,30 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 7+
Datum vydání: 17.11.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
UPLAY klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Anno 2070 Kompletní edice obsahuje:

 

- Anno 2070 základní hru,
- Anno 2070 Deep Ocean DLC,
- Anno 2070 The Eden Project DLC,
- Anno 2070 The Financial Crisis DLC,
- Anno 2070 The Nordamark Conflict DLC.


Anno 2070 nese označení City-building a Real-time strategie, vytvářena ve spolupráci Related Designs a Ubisoft Blue Byte. Přivádí nás na práh samotné budoucnosti, kdy dochází k výrazným změnám klimatu. Lidstvo se ocitlo na pomezí a je nuceno přizpůsobovat se zvýšování hladiny moří.

Celkový rozvoj přináší nové technologie a zároveň představuje velkou výzvu. Hra nám nabízí možnost stát se tvůrcem budoucnosti a vytvořit svět zítřka. Nalezneme zde četné nové herní prvky a architektonické objevy. Navíc budeme moci vytvořit masivní města, která ještě nikdy nebyla viděna v předchozích hrách Anno. Naše rozhodnutí budou mít dopad na životní prostředí, architektonický vzhled i potřeby obyvatel, což umožní lépe pochopit dopad jednotlivých rozhodnutí a přístupů k řízení světových zdrojů. Budeme moci vybírat mezi dvěma frakcemi: mezi průmyslovou Tycoon a ekologicky šetrným směrem Ecos. Bohaté a různorodé variace hry, pohledná grafika a multiplayer - to jsou určitě důvody proč začít o této budovatelské strategii uvažovat.Anno 2070 Kompletní edice obsahuje: Anno 2070 základní hru Anno 2070 Deep Ocean DLC Anno 2070 The Eden Project DLC Anno 2070 The Financial Crisis DLC Anno 2070 The Nordamark Conflict DLC Anno 2070 nese označení City-building a Real-time strategie, vytvářena ve spolupráci Related Designs a Ubisoft Blue Byte. Přivádí nás na práh samotné budoucnosti, kdy dochází k výrazným změnám klimatu. Lidstvo se ocitlo na pomezí a je nuceno přizpůsobovat se zvýšování hladiny moří.

Celkový rozvoj přináší nové technologie a zároveň představuje velkou výzvu. Hra nám nabízí možnost stát se tvůrcem budoucnosti a vytvořit svět zítřka. Nalezneme zde četné nové herní prvky a architektonické objevy. Navíc budeme moci vytvořit masivní města, která ještě nikdy nebyla viděna v předchozích hrách Anno. Naše rozhodnutí budou mít dopad na životní prostředí, architektonický vzhled i potřeby obyvatel, což umožní lépe pochopit dopad jednotlivých rozhodnutí a přístupů k řízení světových zdrojů. Budeme moci vybírat mezi dvěma frakcemi: mezi průmyslovou Tycoon a ekologicky šetrným směrem Ecos. Bohaté a různorodé variace hry, pohledná grafika a multiplayer - to jsou určitě důvody proč začít o této budovatelské strategii uvažovat.

Minimální systémové požadavky
OS: Windows ® XP / Windows Vista ® / Windows ® 7 Procesor: 2 GHz Intel ® Core ™ 2 Duo nebo AMD Athlon ™ 64 X2 nebo lepší Paměť: 2 GB (doporučeno 4 GB) Grafika: 512 MB DirectX ® 9.0c-kompatibilní s Shader Model 3.0 nebo vyšší DirectX ®: 9.0c Pevný disk: 5 GB Zvuk: DirectX 9.0c-kompatibilní Periferní zařízení: Windows-kompatibilní myš a klávesnice Připojení k internetu: Dočasné širokopásmové připojení pro registraci produktu, trvalé širokopásmové připojení pro multiplayer.
Vydavatel:Ubisoft