Anno 2070

NákupHer.cz

Přihlásit se k odběru novinek:
TIP: Pro odhlášení stačí svůj email zadat znovu!

Možnosti platby

Tento produkt zasíláme v podobě AKTIVAČNÍHO KLÍČE - Co je aktivační klíč?

Milí zákazníci, připravujeme nové webové stránky.

Jsme otevřeni nápadům na obchod@nakupher.cz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Anno 2070

katalog zboží > Uplay [Ubisoft] > Strategie/RTS

Anno 2070

AKTIVAČNÍ CD KLÍČ - Celá hra v digitální podobě - zasíláme zdarma e-mailem, nebo poštou za poplatek
Cena: 220,- Kč
Cena bez DPH: 181,82 Kč
Lokalizace: Anglické titulky
Určeno pro: PC
Doporučený věk: 7+
Datum vydání: 17.11.2011
Za jak dlouho u Vás?: do 8 hodin
Aktivace klíče přes:
Co je aktivační klíč/odkaz?
UPLAY klient
Počet kusů: koupit aktivační klíč

Další díl z řady Anno se přesouvá do blízké budoucnosti, ve které hlavní roli hraje změna klimatu, a tak je lidstvo nuceno přizpůsobit se zvýšení hladiny moří, které pomalu zaplavují úrodnou půdu. Hráči musí zvládnout nové technologie a zároveň čelí mnoha výzvám, jak ekologicky stavět své říše. Anno 2070 nabízí hráčům možnost být tvůrci budoucnosti a vytvořit svět zítřka.

Hlavní rysy:
Nová éra

pokračování staví na vlastnostech, které sérii Anno proslavily, zasazení do nepříliš vzdálené budoucnosti však přináší četné nové herní mechanismy, architektonické objevy a nové výzvy. Navíc si hráči budou moci vytvořit skutečně rozlehlá města, jaká dosud v Anno nebyla k vidění.

Dynamický svět

Anno 2070 se bude vyvíjet odlišně v závislosti na herním stylu každého hráče. Jeho rozhodnutí budou mít dopad na životní prostředí, architekturu i potřeby obyvatel, což mu umožní lépe pochopit důsledky různých přístupů k nakládání se světovými zdroji.

Frakce

hráči budou při budování své říše moci vybrat mezi dvěma frakcemi. Mohou se přiklonit buď ke směru orientovanému na průmysl a efektivitu a přidat se k magnátům (Tycoons) nebo se vydat více cestou šetrnosti a udržitelného rozvoje prosazovanou ekology (Ecos).

Bohaté a různorodé herní režimy
Kampaň pro jednoho hráče - příběhová část hry pro jednoho hráče s mnoha výzvami.
Mód "Continuous" - proslulá nekončící hra, kde je cílem vybudovat největší civilizaci, a jejíž hraní není časově omezeno.


Multiplayer a online funkce

Anno 2070 zahrnuje inovační online režimy nabízející hráčům zcela nové možnosti, jak si zahrát s ostatními hráči po celém světě.

Vynikající grafika

díky nové verzi herního enginu, vyvinutému speciálně pro Anno 2070, poskytuje hra dechberoucí vizuální zážitek.

Ukázka ze hry ...

Minimální systémové požadavky
OS: Windows ® XP / Windows Vista ® / Windows ® 7 Procesor: 2 GHz Intel ® Core ™ 2 Duo nebo AMD Athlon ™ 64 X2 nebo lepší Paměť: 2 GB (doporučeno 4 GB) Grafika: 512 MB DirectX ® 9.0c-kompatibilní s Shader Model 3.0 nebo vyšší DirectX ®: 9.0c Pevný disk: 5 GB Zvuk: DirectX 9.0c-kompatibilní Periferní zařízení: Windows-kompatibilní myš a klávesnice
Vydavatel:Ubisoft